Kripto Paralarda Dibi Bilen Chris Burniske Açıkladı! 3 Altcoin Grubu!

Ünlü hedge fon yöneticisi bir sonraki boğa sezonunda ilk görecek 3 altcoin grubunu açıkladı.
17:15
13 Şubat 2023
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para ayı piyasalarının dibi gördüğünü söyleyen popüler bir finans uzmanı geleceğe dair tahminlerde bulundu. Birçok analist kripto para piyasalarının Kasım ve Aralık ayında dibi gördüğüne dair ihtilaflı açıklamalar yaptı. Ancak Ocak ayındaki yükseliş dibi gören uzmanları haklı çıkardı. Şimdilik kripto para piyasaları dipten önemli ölçüde uzaklaşmış görünüyor.

Dibi Bilen Kripto Analisti

Risk sermayesi şirketi Placeholder’ın ortaklarından Chris Burniske sosyal medya hesabı üzerinden bir sonraki kripto boğasında kazanç getirebilecek altcoinleri genel çerçevede tahmin etti. Üç hype grubundan bahsediyor ve bu alanlardaki altcoinlerin yatırımcılarına para kazandırabileceğini düşünüyor. Peki bunlar hangi altcoin grupları?

“Önümüzdeki boğa sezonundaki ilgi görecek bazı kategoriler var. Bunlardan ilki köprüleme ve çapraz blockchain hizmetleri. İkincisi yapay zeka odaklı kripto para girişimleri, son olarak appchain ve sektör blockhainleridir.”

Ünlü hedge fon yöneticisi veri kullanılabilirliği katmanlarından ya da bir blockchaindeki verilerin kullanılabilirliği konusunda fikir birliği sağlayan ve depolayan sistemlerin de gelecek vadettiğini söylüyor.

Yükselecek Altcoinler

Burniske gelecek vadeden bu alanlara yönelecek yatırımcıları bir konuda uyarıyor. Ona göre bu alanda başarılı olmak için işe koyulacak projelerin yanı sıra sadece yatırımcıları dolandırmak için ortaya çıkan dolandırıcı protokoller de göreceğiz. Bu zaten hep yaptığımız bir uyarı ve bugünlerde özellikle yapay zeka alanında yeni bazı projelerin sadece yalanlar üzerine kurulu olduğunu göreceğiz. Geçmişte de tek amacı para kazanmak olan bazı grupların hype alanlarda benzer adımlar attığını gördük.

Geçen ay verdiği bir röportajda Burniske, Solana’nın sonraki boğa sezonunda sürpriz yapabileceğinden bahsetmişti. Ayrıca Cosmos (ATOM) hakkında oldukça olumlu açıklamalarda da bulundu.

“Bence çekişmeli ve dikkat etmeniz gereken bir ekosistem seçmem gerekseydi ve çekişmesi nedeniyle değeri düşük olsaydı, bu Solana olurdu.”

Benzer şekilde Cosmos’un da gelecekte hızla büyüyebileceğini tahmin ediyor. Ancak Solana özelinde durum biraz karışık. Çünkü BONK olayının sıcaklığını kaybetmesiyle Solana ağındaki performans, hacimler önemli ölçüde geriledi. Bunun yeni bir harekete geçirici güç olmadan ağı zayıflatmaya devam etmesinden endişe ediliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI