X


Kripto Paralar ‘Yeşil Sahalara İniyor’

İngiltere Premier Lig maçlarında bundan böyle kripto para reklamları görülecek.
20:02
25 Kasım 2018
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Dünyanın en iyi futbol ligi EPL’in maçlarında yakında OKEx borsasının reklamları boy gösterecek.

Yeni teknolojiler her geçen gün insan hayatına daha fazla dahil oluyor. Türkiye bu konuda yeteri kadar ileri olmasa da diğer ülkelerde Blockchain’in sağlık vb. hizmetlerde veya kripto paraların uluslararası gönderimlerde kullanıldığını görmek mümkün. Kripto paralar şimdi de OKEx borsasıyla stadyumlara geliyor.

Daha önce yatırım platformu eToro 7 EPL kulübüyle sponsorluk anlaşması yapacağını açıklamıştı. Yeşil sahalarda bir gol de OKEx atmak istiyor ve borsa reklamlarını taç çizgisi panolarına taşıyor.

OKEx operasyonlar sorumlusu Andy Chueng şirketin bu hamlesi hakkında şöyle konuştu:

Futbol evrensel bir dil ve sınır tanımaksızın insanları birleştiriyor ve birbirine bağlıyor. Blockchain teknolojisi de aynı değerlere sahip. Spor endüstrisinde dijital teknolojinin daha fazla kabul gördüğünü ve benimsendiğini görmek bizi heyecanlandırıyor ve bunun bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Maçlar sayesinde seyircilerin dijital teknoloji uygulamalarını öğrenmesini sağlamak suretiyle onlarla etkileşim kurmak istiyoruz ve sporu desteklemek için daha uzun vadeli partnerlik anlaşmaları yapmayı çok istiyoruz.

Borsa aynı zamanda marka bilinirliğini artırmak adına ‘İngiltere Premier Lig’de Bizi Yakalayın!’ kampanyası başlatıyor. Bu doğrultuda borsanın dijital banner’ının fotoğrafını çekip Twitter’da paylaşan taraftarlar 50 USDT kazanma şansı yakalayacak.

OKEx borsası yakın zamanda düzenlenen Malta Blockchain Ödülleri etkinliğinde Yılın Kripto Para Borsası ödülüne layık görülmüştü.

Kaynak: livebitcoinnews.com

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI