Kripto Paralar Düşmeye Devam Ediyor! Dev Ethereum Balinaları Bu İki Altcoin’i Biriktiriyor

Dev Ethereum balinaları bu iki altcoin'i biriktiriyor.
16:10
13 Aralık 2021
Kripto Paralar Düşmeye Devam Ediyor! Dev Ethereum Balinaları Bu İki Altcoin'i Biriktiriyor
Okuma Süresi: 2 Dakika

Ethereum (ETH) ekosistemindeki en büyük balinalar, kripto para piyasaları konsolide olmaya devam ederken, iki düşük değerli altcoin‘i biriktiriyor.

Balinalar Bu İki Altcoin’i Biriktiriyor

Balina hareketlerini izleme web sitesi WhaleStats‘ın en son rakamları, borsa dışı en büyük 1000 Ethereum (ETH) adresinin mevcut birikim alışkanlıklarını gösteriyor.

Platform, yatırımcı grubu arasında en yüksek ortalama ABD doları değerine sahip token’lara bakarak en zengin Ethereum balinalarının ilk 10 holdinginin bir listesini derledi.

WhaleStats, devasa yatırımcıların ortalama 528.173 dolar değerinde OKB tokeni tuttuklarını gösteriyor.

OKB (OKB), OKEx Blockchain Foundation tarafından piyasaya sürülen bir kripto para birimidir. Ethereum tabanlı yardımcı program token’ı, OKEx kripto para borsasındaki trader’ların ücret ödemesine, faiz kazanmasına ve yeni dijital varlık projelerine katılmasına olanak tanıyor.

Kripto balina izleyicisi ayrıca, yatırımcı grubunun ortalama 461.230 dolar değerinde ERC-20 token’ına sahip olması nedeniyle, zengin Ethereum yatırımcılarının Bitpanda Ecosystem Token’ı (BEST) biriktirdiğini gösteriyor.

BEST, kripto, hisse senetleri ve değerli metaller yatırım platformu Bitpanda‘nın yerel token’ıdır. BEST sahipleri, Bitpanda ekosistemi içindeki ödüller ve faydaların yanı sıra indirimlerle işlem yapma hakkına sahiptir.

Balinalar En Çok Shiba Inu Biriktiriyor

ETH balinalarının diğer büyük varlıklarına bakıldığında, Ethereum’un kendisi tüm paraların üzerinde yükseliyor, ardından köpek temalı şaka para birimi Shiba Inu geliyor.

Ardından FTX Token (FTT), kripto para birimi türevleri ticaret platformu FTX’in doğal varlığı 3. sırada yer alırken, stabilcoin Tether (USDT) ve oyuncuların kontrolde olduğu blockchain oyun platformu Gala, sırasıyla dördüncü ve beşinci sırada yer alıyor.

Dijital varlık borsası Crypto.com‘un yerel tokeni CRO, yedinci sırada yer alıyor ve stabilcoin USD Coin (USDC) sekizinci sırada yer alıyor. Merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK), listeyi tamamlamak için 10 numarayı alıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI