Yatırımcısını Milyoner Yapabilecek 3 Kripto Para! Kripto Analisti Duyurdu!

Popüler analist yatırımcısını zengin edebilecek gelecek vaat eden 3 altcoini takipçileriyle paylaştı.
15:00
13 Aralık 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Eğer 1 dolardan Ethereum (ETH) alıp bugünlere kadar saklamadıysanız bugünün erken dönem yatırım fırsatlarını görmelisiniz. Solana (SOL) sadece birkaç ay içinde fiyatını %1000 artırdı, GALA aynı şekilde haftalar içinde %1100’ün üzerinde fiyatlama yaptı. Peki seneye bugünlerde kaç kat değerlenmiş olacaklar? Geleceği görememeniz böyle kötü yanları var, yaptığınız yatırımın bir sene sonra nereye ulaşacağından kesin olarak emin olamıyorsunuz. Ancak Lark Davis kendinden emin bir şekilde yatırımcısını zengin edecek 3 altcoin paylaştı. Daha önce birçok erken dönem yatırım fırsatı duyuran, kiminde takipçilerine para kazandırırken kiminde zarara sokan Lark Davis, hangi altcoinleri paylaştı?

Ubisoft (UBI)

Ubisoft, kripto oyunları için NFT sahnesine giren Fransız oyun geliştiricisidir. Oyun sektörünün 2028 yılına kadar yarım trilyon doları aşması bekleniyor. Elbette blockchain tabanlı girişimlerin de bu alanda pay almasıyla ekosistem daha da genişleyecek.

Bu, merkezi Montreuil’de bulunan ve dünya çapında çeşitli geliştirme stüdyoları bulunan bir Fransız video oyun şirketidir. Video oyunu serileri arasında Assassin’s Creed, Far Cry, For Honor gibi popüler oyunlar da bulunuyor. Lark Davis önümüzdeki yıllarda agresif şekilde büyüyen sektörden Ubisoft (UBI)’un da pay almasını bekliyor.

GuildFi (GF)

İkinci sırada bir tür lonca parası var. Klan olarak tabir edilebilecek bu loncalar oyuncu gruplarının bir arada olmaları ve farklı oyunlar arasında birbirleriyle bağlantı kurabilmelerini sağlıyor. Farklı oyunlarda farklı türde lonca tokenleri olacak, bu nedenle ortaya çıkan birkaç farklı, gelecek vaat eden lonca tokeni var. GuildFi ile oyuncular, yeni oyunlarda diğerlerine oyun araçlarıyla performansı artırma ve katılımlarını takip etme konusunda yardımcı olarak zorlukları keşfedebilir ve bunlara erişebilir. GuildFi, kullanıcıların oyunlar arasında kolayca geçiş yapmasını sağlar.

GuildFi, oyuncu faydalarını en üst düzeye çıkarmak ve metaverse ile çalışabilirliği sağlamak amacıyla NFT‘leri ve toplulukları birbirine bağlayan bir web3 altyapısı geliştiriyor.

Günlük 20.000 aktif kullanıcıya sahipler ve Coinbase, Alameda Research gibi bilindik şirketlerin desteğini almayı başardılar. Lark Davis tam da bu yüzden GF yatırımcılarının zengin olabileceğini iddia ediyor.

BlockchainSpace (GUILD)

BlockchainSpace, Open Metaverse’deki Play-To-Earn Guilds için bir veri ve altyapı sağlayıcısıdır. BlockchainSpace ilk lansmanını yeni gerçekleştirdi. Hali hazırda 702.235 oyuncusu ve aktif 2.728 loncası bulunuyor.

Lark Davis şunları söylüyor:

BlockchainSpace iyi gidiyor, temelde lonca operatörleri ve oyuncular için daha iyi bir deneyim sağlamaya yardımcı oluyorlar. Lonca operatörleri, oyuncu performansını ölçmeye ve katılmadan önce onları incelemeye yardımcı olur, nakit ödemelere yardımcı olur, loncalarını yönetmek için farklı veriye dayalı stratejiler, farklı loncalar arasında oyun analitiği ile oyuncu performansını artırır, finansal çözümlere erişim sağlar, bir lonca pazarı açar”.

Ayrıca crypto.com, CoinGecko ve bazı bilindik şirketlerin desteğini aldılar. GF gibi GUILD de iyi destekçilere sahip, Lark Davis bu yüzden onları favori listesinde tutuyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar