X


Kripto Para Analisti, Teknik Görünüme İşaret Etti: Bu Altcoin, Güçlü Bir Kırılımın Eşiğinde Olabilir!

Kripto para piyasasının güncel durumunu değerlendiren analist, güçlü bir kırılımın eşiğinde olduğunu düşündüğü kripto para birimine dikkat çekti.
09:35
20 Ocak 2022
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Kripto para analisti Justin Bennet, Polkadot‘taki güncel teknik görünümü değerlendirdi. DOT’un güçlü bir kırılımın eşiğinde olabileceğini ifade eden analist, kritik fiyat seviyelerine dikkat çekti.

Analist, Piyasanın Güncel Durumunu Değerlendirdi

Kripto para piyasasının güncel durumunu değerlendiren kripto para analisti, piyasanın ilerleyen aylarda yönünü yeniden yukarı çevireceği yönündeki beklentisini paylaşarak Şubat’ın ikinci haftasına işaret etti. Analist, Polkadot’taki güncel teknik görünüme dikkat çekerken DOT‘un güçlü destek seviyelerine gerilediğini ve güçlü bir kırılımın eşiğinde olduğunu dile getirdi. Kritik fiyat seviyelerine dikkat çeken analist, teknik göstergelerin DOT adına %78’lik bir yükselişe işaret ettiğini de sözlerine ekledi.

Kritik Fiyat Seviyeleri

Kripto para analisti, piyasanın ilerleyen aylarda yönünü yeniden yukarı çevireceği yönündeki beklentisini paylaşırken, DOT’un yüksek oranlı değer artışlarına başlaması durumunda hedefleyeceği seviyelerin sırasıyla ilk önce 32 dolar, 38 dolar ve 45 dolar fiyat seviyeleri olduğunu söyledi.

Lider kripto para birimi Bitcoin‘deki değer kayıplarına ve piyasadaki düşüş eğilimine dikkat çeken analist, DOT’un buna bağlı olarak son dönemlerde aşağı yönlü bir ivme kazandığını ve güçlü destek seviyelerine geri çekildiğini ifade etti. Ancak analist, piyasanın yeniden yükselişe geçmesi durumunda DOT’un 32 dolar, 38 dolar ve 45 dolar fiyat seviyelerine ulaşması ile birlikte 65 dolar direncini test edecek bir yükseliş hareketi başlatabileceğini de sözlerine ekledi.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmiştir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI