X


Binance, Bu 4 Kripto Para İşlem Çiftinin Fişini Çekiyor!

Binance, bugün yaptığı yeni bir duyuruyla birlikte 4 kripto para işlem çiftini delist edeceğini açıkladı.
09:10
20 Ocak 2022
Binance, Bu 4 Kripto Para İşlem Çiftinin Fişini Çekiyor!
Okuma Süresi: 2 Dakika

Önde gelen kripto para borsası Binance, sabahın erken saatlerinde yeni bir duyuru yayınladı. Binance’in bu duyurusuyla birlikte borsanın 4 kripto para işlem çiftini delist edeceği bildirildi.

Binance, Bu 4 İşlem Çifti İçin Fişi Çekiyor

Piyasa hacmi bakımından dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance, bugün 07.34’te  resmi web sitesinde yeni bir duyuru yayınladı. Binance’in bu duyurusunda, borsanın 27 Ocak tarihinde bu 4 kripto para işlem çiftini kaldıracağı belirtildi.

Popüler kripto para borsası, 27 Ocak tarihinde XTZUP, XTZDOWN, LTCUP ve LTCDOWN için işlemleri durduracağını bu işlem çiftlerini kaldıracağını açıkladı.

Binance‘in resmi web sitesinde yayınlanan duyurunun tamamı ise şu şekilde;

“Binance, 2022-01-27 03:00 AM’de (UTC) XTZUP, XTZDOWN, LTCUP ve LTCDOWN kaldıraçlı token alım satım çiftlerinin alım satımını ve aboneliğini durduracaktır. Tüm ticaret emirleri bundan sonra otomatik olarak kaldırılacaktır. Geri ödeme hizmeti daha sonraki bir zamana kadar kullanılabilir olmaya devam edecektir. Bunun için kullanıcılarımıza ayrı bir duyuru yapılacaktır.

Lütfen dikkat: Kullanıcılara, planlanan durdurmadan önce XTZUP, XTZDOWN, LTCUP ve LTCDOWN token’larını diğer token’larla takas etmeleri önerilir. Kullanıcılar, alım satım durduktan sonra hala XTZUP, XTZDOWN, LTCUP ve LTCDOWN token’ı tutuyorsa, lütfen token’ları cüzdan işlevi veya Kaldıraç Token’ları sayfası aracılığıyla kullanın.

Risk Uyarısı: Kaldıraçlı Token’lar, momentuma yönelik bir tercihle, piyasa hareketi üzerine kısa vadeli bahisler için tasarlanmıştır. Binance Kaldıraçlı Token’ların (BLVT) uzun vadeli tutulması risklidir, çünkü token’ın pozisyon lehine momentum hareketlerinin yokluğunda bazı yerleşik düşüşleri vardır.

BLVT’nin marj-kaldıraçlı bir ürünün yerine geçmediğini ve aynı şekilde davranmadığını unutmayın. Buradaki bilgiler Binance’in finansal veya yatırım tavsiyesi olarak görülmemelidir. Tüm ticaret stratejileri, kendi takdirinize ve kendi sorumluluğunuzdadır.

Desteğin için teşekkürler!
Binance Ekibi”

Neden Delist Ediliyor?

Önde gelen kripto para borsası Binance yaptığı açıklamalarda bu tür delist işlemlerin yatırımcıları ve kullanıcıları korumak için atıldığını da ifade etti. Ayrıca Binance bu incelemeleri yaparken çeşitli faktörleri göz önünde bulundurduklarını belirtti ve bu faktörleri şu şekilde sıraladı:

  • Ekibin proje taahhüdü
  • Geliştirme faaliyetinin seviyesi ve kalitesi
  • İşlem hacmi ve likidite
  • Ağın saldırılara karşı kararlılığı ve güvenliği
  • Ağ / akıllı sözleşme kararlılığı
  • Halkla iletişim düzeyi
  • Periyodik durum tespiti taleplerimize yanıt verme
  • Etik olmayan/sahtekar davranış veya ihmal kanıtı
  • Sağlıklı ve sürdürülebilir bir kripto ekosistemine katkı yapıp yapmadığı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar