reklamı kapat

Kadir Has Üniversitesi’nde Herkese Açık Sertifikalı Kripto Paralara Giriş Dersleri Başlıyor!

10 Ocak 2019
  • Serhat AntSerhat Ant

Kadir Has Üniversitesi’ne bağlı Yaşam Boyu Eğitim Merkezi, KriptoParalara Giriş Sertifika Programı başlatıyor. Üniversitenin Yeni Medya Bölümü Öğretim Görevlisi İsmail Hakkı Polat tarafından verilecek dersler 8 Şubat 2019’da başlıyor. 3 ay sürecek ve cuma günleri 14.00-17.00 saatleri arası yapılacak dersler YBEM tarafından şu sözlerle tanıtıldı:

Kriptoparalara yönelik eğitim programlarının öncüsü Kadir Has Üniversitesi Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor ve 2018-19 akademik yılında ders müfredatına koyduğu CF425 Kriptoparalara Giriş dersini, bir sertifika programı ile birleştirerek üniversite dışından katılımcılara açıyor. Bitcoin, Blockchain ve Kriptopara kavramlarına ilişkin ülkemizin en yetkin otoritelerinden İsmail Hakkı Polat tarafından verilen ve Kripotpara sektörünün farklı alanlarından katılacak bir çok konuk hocanın anlatımlarıyla zenginleşen programa katılacaklar, para kavramının değiş-tokuştan Bitcoin’e tarihsel evrimini, Blockchain’in finans ve iş dünyasına ne gibi fırsatlar sağlayacağını, Kriptopara ve Blockchain gibi kavramlar arasındaki ilişkileri ve farklılıkları, Kriptopara ekosistemi ile unsurlarını ve nihayet Kriptoparaların geleceğini, İsmail Hakkı Polat ve konunun uzmanlarından dinleme ve tartışma olanağı bulacaklar. 14 hafta sürecek programda, Blockchain kavramını iş dünyasında deneyimlemek için bir atölye çalışması ve dönem katılımcıların uzman mentorlar eşliğinde kendi kriptopara konseptlerini geliştirecekleri bir Final Hackatonu da yapılacak.

Önceki dönem verilen eğitimler için: http://bit.ly/KriptoparaEgitimi

8 Şubat 2019 – 17 Mayıs 2019
15 Ocak 2019’a kadar Erken Kayıt İndirimi

(Katılımlar Kontenjan ile Sınırlıdır)

Daha fazla bilgi almak ve programa başvuru yapmak için bu linki ziyaret edebilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.