X


Justin Sun, Patlama Yaşayacak Sıradaki Kripto Parayı Duyurdu

Justin Sun'a göre viral olma sırası hangi kripto parada?
13:35
13 Temmuz 2020

Tron Foundation kurucusu ve Tron’un yanı sıra BitTorrent ve Just gibi kripto para birimlerini piyasaya süren asıl kişi olarak bilinen Justin Sun, son günlerde Dogecoin’in yakaladığı ivmeyi yakalamak için girişimlerde bulunacağını açıklamıştı. Sun, Dogecoin’in TikTok üzerinde viral olmasından sonra %100 artmasını bir fırsat olarak görerek bunu kendi için kullanacağını belirtti.

Justin Sun, TikTok’a Odaklandı

Dogecoin’in TikTok sayesinde elde ettiği fiyat artışı bitse de ünlü girişimci sırada BitTorrent kripto para biriminin olduğunu vurguladı. TikTok kullanıcılarına BitTorrent’i pazarlayacağını belirten Sun, bunun söz konusu uygulama sayesinde patlama yaşayacak sıradaki kripto para birimi olduğunu belirtti.

Gerçekten de sosyal medyanın kullanımı ve internetin dünyanın her yerine ulaşması kripto paraların viral olmasını ve bir anda fiyat artışı elde etmelerini inanılmaz kolaylaştırmakta. Bu da Justin Sun’ın doğru adımları atması durumunda vaadini gerçekleştirebileceğini gösteriyor. Sun, patlama yaşayacak kripto para biriminin BitTorrent olduğunu ifade etse de Gate.io borsası tarafından yapılan bir anket bunun aksini gösteriyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Gate.io’nun yaptığı ve 15.000 kişinin katıldığı ankete göre kullanıcıların DOGE’den sonra TikTok üzerinde viral olacağına inandığı kripto para birimi %75’lik oran ile XLM yani Stellar Lumens olarak gözüküyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar