X


Dev Borsanın CEO’su Açıkladı: Bu Altcoin Şaka Değil!

Ünlü kripto para borsası OKEx'in CEO'sundan kripto para yatırımcılarına uyarı!
19:08
13 Temmuz 2020

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan OKEx’in CEO’su Jay Hao, sosyal medya üzerinden yaptığı bir açıklamada son günlerin popüler kripto para birimlerinden Dogecoin’e (DOGE) değindi. Dogecoin, TikTok üzerindeki bir viral ile beraber %100 artış elde etmiş ancak bunun devamında yine çok sert gerileme yaşamıştı.

Dogecoin Küçümsenmemeli!

Yayınlanan bir röportajında 2013 yılında Litecoin’in hard fork’u olarak piyasaya sürülen Dogecoin hakkında açıklamalarda bulunan Hao, DOGE’nin Reddit ve Twitter üzerinde ödeme yapmak ve kullanıcılara para göndermek için kullanıldığını vurguladı. DOGE’nin kendini anlık ödeme ve mikro ödemeler konusunda kanıtladığını ifade eden Hao, bunun şaka olmadığını vurguladı.

Dogecoin topluluğunun inanılmaz bir pazarlama becerisine sahip olduğunu belirten Hao, TikTok olayının da bunun bir örneği olduğunu ifade etti. Böylesine derin bir pazarlama yeteneğine sahip topluluğun fiyat konusunda da ilerleme kaydedebileceğini belirten Hao, bu kripto paranın hafife alınmaması gerektiğini açıkladı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Dogecoin gerçekten de bir şaka üzerine piyasaya sürülmüş ve internetin maskotu olarak bilinen Shibu Inu cinsi köpek bunun sembolü olarak seçilmişti. Aslında Dogecoin’in yükselişinin çok büyük bir önemi de var. DOGE ne zaman ciddi bir yükseliş rallisinin içerisine girse, yatırımcılar beklenen altcoin rallisinin geldiğini düşünmekte.

Bu sebeple DOGE‘nin yükselişi ve varlığı kripto para piyasası için büyük bir önem taşıyor ve Jay Hao da buna değinerek söz konusu kripto paranın küçümsenmemesi gerektiğini ifade etti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar