X

 John McAfee Bitcoin Fiyat Tahminini Yineledi: 1 Milyon Dolar!

John McAfee Bitcoin için yine aynı fiyat tahminini yaptı: 1 milyon dolar.
12:00
23 Şubat 2019

Zycrypto’nun haberine göre antivirüs efsanesi John McAfee bir kere daha Bitcoin’in Aralık 2020’ye kadar 1 milyon dolar olacağı tahmininde bulundu.

John McAfee

McAfee’nin sözleri şu şekilde:

İnsanlar Bitcoin’in 1.000.000 dolar olacağı gerçeğine uyanıyor. Ama ne zaman? “Bir gün.” “Belki 5 yıl.” “10 yıl içinde.” Kesin tarihi bir tek ben veriyorum: 31 Aralık 2020.

John McAfee önceki demeçlerinde, BTC o tarihe kadar iddia ettiği fiyata ulaşmazsa kendi penisini yiyeceğini açıklamıştı. Üzerinde kontrole sahip olmadığı bir şey için McAfee’nin bu kadar kendinden emin ve cüretkar konuşması yatırımcıların kafasını karıştırıyor. McAfee Bitcoin’in bir gün mutlaka yükseleceğine inanan insanlarla aynı safta yer almak yerine kehanetini her seferinde ateşli bir şekilde savunuyor.

Jesse Lund

Bitcoin’in 1 milyon dolara ulaşacağına inanan bir başka Bitcoin tutkunu da IBM Blockchain ve dijital para birimi başkan yardımcısı Jesse Lund. Bitcoin’in geleceğine dair ne beklediği sorulan Lund şu cevabı verdi:

Bitcoin’i ileride bir gün 1 milyon dolarda görüyorum.

O sayıyı seviyorum çünkü Bitcoin 1 milyon dolar olursa bir satoshi bir Amerikan sentine eşit olacak, yani bu ağda 20 trilyon doların üzerinde likidite olacak ve bu likidite küresel finansal hizmetlerin manzarasında büyük bir değişim yapacak.

Lund bunun uzun vadede olacağını düşünse de 2019 sonuna kadar BTC’nin 5.000 dolara çıkmasını bekliyor. Lund’un McAfee kadar kendine güvenmediği ve yalnızca tahminde bulunduğu – iddiada değil – söylenebilir. Zira Lund Bitcoin’in 5.000 doları görmesi hususunda herhangi bir şeyini ‘feda etmiyor’.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar