reklamı kapat

İddia: “Bitcoin 3.400 Dolarda Direnirse Artış Devam Eder”

FilbFilb kullanıcı adlı bir kripto para piyasa analisti Bitcoin (BTC) fiyatı hakkında ilgi çeken iddialarda bulundu.
11 Mart 2019
  • Ömer UçarÖmer Uçar

Lider kripto para Bitcoin’in (BTC) fiyatı hakkında ileri sürülen çok sayıda tahmin bulunuyor. CoinTürk okurlarıyla bu tür fiyat tahminlerini paylaşmaya gayret ediyoruz. Bitcoin fiyatı hakkında yapılmış bir tahmini içeren önceki yazılarımızdan birisine bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. FilbFilb kullanıcı adlı kripto para analisti, BTC hakkında yeni bir fiyat değerlendirmesi yaptı. Bu analiste göre Bitcoin mayıs ayında 5.000 doları görebilir.

Bitcoin Mayıs’ta 5000$

Bir yıldan fazla bir zaman boyunca ayı trendinin etkisi altında seyreden kripto para piyasası uzun bir aranın ardından ilk defa olumlu sinyaller vermeye başladı. Piyasadaki kriptoların fiyat tablolarının parlak göründüğü ifade ediliyor. Bu gerçeğin farkına varan kripto para analistleri bir nebze de olsa olumlu çıkarımlarda bulunmaya başladı. FilbFilb de bu analistlerin kervanına katılarak Bitcoin’in mayıs ayında 5.000 doları bulabileceğini ifade ediyor. Ancak bu durumun gerçekleşmesi için BTC’nin 3.400 doların üzerinde direnmeye devam etmesi gerekecek.

Sosyal medya platformu Twitter kripto para kullanıcıları tarafından yoğun olarak kullanılan sanal mecralar arasında yer alıyor. Twitter’da birçok kripto para analisti bulunuyor ve bu analistler BTC fiyatını gösteren tablolara dayanarak fiyat hakkındaki görüşlerini bildiriyor. Zaman zaman yerinde tahminlerde bulunan kullanıcılar diğerlerine göre bir iki adım öne çıkıyor. FilbFilb de öne çıkmayı başaran kullanıcılardan.


İşler Bitcoin’in Lehine

FilbFilb tarafından yapılan Bitcoin fiyat analizine göre orijinal kripto para mayıs ayında 5.000 doları bulabilir. Twitter’da binlerce takipçisi bulunan piyasa analisti FilbFilb, belirli teknik ölçülerin Bitcoin’in lehine döndüğünü belirtiyor. Bitcoin fiyat tablolarına işaret eden FilbFilb BTC’ye yönelik satın alma sinyallerinin bulunduğuna dikkat çekerek iddiasını destekliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.