X


Huobi’den Önemli Türkiye Hamlesi!

Huobi, Blockchain Türkiye'nin Platin üyesi oldu.
09:00
17 Ocak 2020

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Huobi, Türkiye hakkındaki girişimlerini arttırıyor. Borsa yeni aktarılan bir habere göre Blockchain Türkiye ‘nin Platin üyesi oldu.

Huobi, BCTR İle Anlaştı!

Huobi kripto para borsası aslında bu sayede BCTR‘nin ilk global kripto para alım-satım platformu da olmayı başardı. Huobi tarafından konu hakkında yapılan açıklamada şunlara yer verildi:

“Huobi Türkiye olarak değişimi desteklemenin önemine inanıyoruz ve BCTR’ye üye olmaktan gurur duyuyoruz. Merkezi olmayan bir sistemde Türkiye’nin bölgesel liderliğini güvence altına almak için BCTR’nin vizyonunu destekliyoruz.”

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Huobi’nin göreve yeni getirilen Türkiye Genel Müdürü Alphan Göğüş de BCTR Platin üyeliği hakkında şunları ifade etti:

“Blockchain, şeffaf ve güvenli oluşumu ile “geleceğin teknolojisi” olarak tanımlanıyor ve aynı zamanda yeni iş modellerinin oluşturulmasına yardımcı oluyor. Finans ve teknoloji sektörleri başta olmak üzere, yeni ürünler ve hizmetler geliştirmek için Blockchain teknolojilerine yatırımlar yapılıyor.

Huobi Türkiye olarak değişimi desteklemenin önemine inanıyoruz ve BCTR’ye üye olmaktan gurur duyuyoruz. Merkezi olmayan bir sistemde Türkiye’nin bölgesel liderliğini güvence altına almak için BCTR’nin vizyonunu destekliyoruz. “

Aslında Türkiye şu an büyük bir rekabete sahne oluyor ve Huobi‘nin yanı sıra Binance ve OKEx gibi önde gelen diğer kripto para borsaları da bölgedeki ağırlıklarını arttırmaya çalışıyorlar. Binance’in Türk Lirası’nı listelemesi ve bunun işlem çiftlerini arttırması, Türk yatırımcının önemini de ortaya koyuyor. İlgili haberi buradan okuyabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar