reklamı kapat

Hangi Uygulama Kripto Para Endeksi Başlattı?

Yatırım uygulaması Invstr kripto para endeksi başlattı.
8 Şubat 2019
  • Ömer UçarÖmer Uçar

Dünya üzerindeki yüz binlerce kullanıcıya hizmet veren yatırım uygulaması Invstr, kripto para endekslerini platformuna ekliyor. Kripto para piyasasındaki uzun soluklu ayı trendine rağmen benimsenme oranını hız kesmeden arttığına şahit oluyoruz. Cüzdanı sağlayıcısı Abra da bu oranı artıracak önemli bir adımı geçtiğimiz günlerde atmıştı.

Invstr Kripto Endeski

Yatırım uygulaması Invstr’ın başlattığı yeni kripto para endeksi sayesinde kullanıcılar bu yeni piyasadaki varlıkları yakından takip edebilecek. Üstelik yeni endeksin kullanıcılara kripto para piyasasındaki dalgalanmaları izleme ve belirli kripto işlem çiftleri arasında fiyat karşılaştırması yapabilme kabiliyeti sunacağı da ifade ediliyor. Invstr’ın kripto endeksi çok sayıda dijital varlık kategorisini kapsayacak. Ayrıca ödeme ve kullanım token’larının da endeks kapsamında olacağı belirtildi.

Uygulamadaki kripto paraların düzenli olarak kontrol edileceği ve güncelliğinin korunacağı aktarılıyor. Cointelegraph’ın konu hakkında paylaşılan haberine göre Invstr’ın kripto endeksinde Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH) ve EOS (EOS) başta olmak üzere yeni çıkan kripto paralar da yer alacak.

Yatırımcılara Kripto Hizmeti

Invstr platformundaki yeni özellik yatırımcıların kripto para hizmeti de alabilmesini sağlayacak ve bu yeni varlık sınıfının benimsenmesine katkıda bulunacak. Kripto endeksini kullanan bireysel yatırımcılar portföylerindeki kripto paraları da bu platformda rahatlıkla takip edebilecek. Piyasada ayı trendi hakim olsa da ekosistemin gelişimi için yapılan çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.