X


Goldman Sachs, Bitcoin Vadeli İşlemlerini Genişletmek Adına Galaxy Digital İle Ortaklık Kurdu

Goldman Sachs, Bitcoin (BTC) vadeli işlemlerini genişletiyor.
17:10
18 Haziran 2021

Dünyanın en büyük bankalarından biri olan Goldman Sachs, Bitcoin (BTC) vadeli işlem hizmetlerini genişletmek adına Galaxy Digital ile güçlerini birleştirdi. Dev bankanın Asya-Pasifik Dijital Varlıklar Başkanı Max Minton, şirketin yeni adımını yoğun talebin yanıtı olarak tanımladı.

Goldman Sachs, Galaxy Digital İle Güçlerini Birleştirdi

ABD merkez dev banka Goldman Sachs, Bitcoin (BTC) vadeli işlemlerini genişletiyor. Galaxy Digital ile operasyonlarına güç katan Goldman Sachs, müşterilerine daha geniş kapsamlı kripto hizmeti sunacak.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Goldman Sachs üst düzey yetkililerinden Max Minton bankanın yeni hamlesini şöyle açıkladı: “Amacımız, müşterilerimize en iyi fiyatlandırma hizmete sunmak ve alım satım yapmak istedikleri varlıklara güvenli erişim sağlamaktır. 2021’de artık kripto da dahil çok çeşitli likidite mekanizmalarını ve kripto para ekosistemini kapsayan geliştirilmiş türev hizmetlere sahip bir ortak bulduğumuz için çok mutluyuz.”

Mike Novogratz’ın Kariyeri Goldman Sachs’ta Başlamıştı

Bunun yanı sıra Mike Novogratz, kariyerine 1989’da Goldman Sachs’ta başlamıştı. Bu da ortaklığın bir diğer mantıklı adımı olarak yorumlanıyor. Ancak yine de Goldman Sachs Bitcoin’e (BTC) kapılarını sonuna kadar açmış değil. Özel servet yönetimi birimi, yakın zamanda kriptonun uygulanabilir bir yatırım olmadığına dair sonuca varılan yeni bir araştırma raporu yayınladı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar