Reklam

Floki Inu Fiyatı Uçuşa Geçti: FLOKI Yükselişi Dikkat Çekti

FLOKI, 0.000118 dolarlık desteğin üzerinde kalma girişimlerini sürdürürken henüz bu amaca ulaşamadı.
00:13
13 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Popüler meme coin Floki Inu (FLOKI), son 24 saatlik zaman diliminde %43’ün üzerinde yükseliş ile dikkat çekmeyi başardı. FLOKI, 0.000118 dolarlık desteğin üzerinde kalma girişimlerini sürdürürken henüz bu amaca ulaşamadı.

Floki Inu Fiyatı Yükseliyor

Hollanda futbol ligi ekiplerinden FC Twente, Floki Inu ile ortaklık anlaşması imzaladığını duyurdu. Bu açıklamanın akabinde gelen fiyat hareketi, FLOKI fiyatını yukarı taşıdı. FLOKI/USD paritesi bu yazının kaleme alındığı sırada 0.0001711 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

FLOKI fiyatındaki artış sebebi ise FC Twente olarak algılansa da popülarite bakımından büyük bir kitleye hitap etmeyen bu takımın, Floki Inu değerine bu kadar etki etmesi beklenemez. Floki’de görülen yoğun satın alma baskısı, yukarı yönlü ivmeyi hareketlendirdi. Bir süredir yoğun reklam çalışmaları yürüten Floki Inu, geçtiğimiz günlerde Türkiye futbol liginin en büyük ekiplerinden Fenerbahçe ile ortaklık anlaşmasını duyurmuştu.

FLOKI Grafik Verileri

Floki Inu, 0.000167 dolarlık direnç bölgesini kırmış durumda ve buranın üzerindeki seviyesini koruyor. Floki fiyatı, devam eden ralli sonucunda 20 ve 50 EMA bölgesinin üzerine çıkmaya çalışıyor. Bunun yanı sıra RSI 49 ile nötr bölgede yer alıyor ve yükseliş adına bir alan sunuyor.

FLOKI fiyatı, 0.000167 dolar ila 0.0001 dolar arasında 4 saatlik bir kapanış sağladı. Ancak bu kırılma yeterinci belirgin ve keskin değildi. Bu nedenle kripto para yatırımcıları bir kırılmanın onaylanması adına bu seviyenin üzerindeki bir günlük mum kapanışını beklemelidir. MACD göstergesi çizgileri, bir boğa adımı için ekstra onay sağlayan tarafsız bölgenin üzerinden geçmenin eşiğinde yer alıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar