Fenerbahçe, Shiba Inu Rakibi Popüler Meme Token İle Anlaşma Yaptığını Duyurdu!

Fenerbahçe, Floki Inu ile anlaştı.
15:20
9 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Türkiye futbol ligi ekiplerinden Fenerbahçe, popüler meme token Floki Inu ile anlaşma yaptığını duyurdu. Twitter üzerinden bildirildiği üzere Fenerbahçe, Floki Inu ile resmi ortaklık açıkladı.

Fenerbahçe, Floki Inu İle El Sıkıştı

Türkiye’nin en büyük futbol kulüplerinden Fenerbahçe, popüler meme token Floki Inu ile el sıkışarak küresel ortaklıklarında yeni bir adım attı. Resmi siteden yapılan açıklamada Fenerbahçe futbol a takımı ile kripto endüstrisinde devrim yaratmayı amaçlaran Floki Inu arasında sponsorluk anlaşması imzalandığını aktarıldı.

Floki Inu, bu anlaşma kapsamında Fenerbahçe Erkek Futbol Takımının 2021/2022 sezonu boyunca konç sponsoru oldu. Bununla birlikte Fenerbahçe takımı, 2021/2022 sezonu boyunca Sport Toto Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası’nda oynayacağı karşılaşmalarda sahaya Floki logolu çoraplar ile çıkacak.

Fenerbahçe, hızla büyüyen 350.000’den fazla kullanıcı tabanlı Floki Inu‘ya hoşgeldin dedi ve iki taraf için de başarılı bir iş birliği temennisinde bulundu.

Floki Inu Fiyatı

Popüler meme token Floki Inu, anlaşmanın akabinde %10’luk bir fiyat artışı yakaladı. FLOKI, popüler meme token Shiba Inu’nun rakibi olarak biliniyor. En popüler şaka kripto para Dogecoin ve tahtın varisi Shiba Inu, meme token kategorisinin zirvede yer alan varlıklarıdır. Floki Inu ise henüz meme token kategorisinde kendine sağlam bir yer edinmiş değil.

Floki Inu, son dönemde reklam politikalarıyla ön plana çıkıyor. Londra ulaşım ağında, Helsinki’de bir portta ve dünyanın çeşitli yerlerinde karşımıza çıkan FLOKI, popülaritesini artırmak adına her türlü adımı atıyor. Fenerbahçe’nin yanı sıra İspanya, Hindistan, Rusya futbol ligi ekiplerinin de Floki Inu ile anlaşması bulunuyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar