X


Fiyatı Ucuzlayan Kripto Paralar! Güçlü Düzeltmeler Yaşayan 4 Altcoin!

4 popüler altcoin önemli düzeltmeler yaptı, peki yeniden yön yukarı olduğunda fiyat hedefleri kaç dolar olacak?
20:55
9 Ocak 2022

Piyasadaki birçok altcoin ciddi fiyat düzeltmeleri yaşıyor. Çift haneli kayıplar rekor seviyelere ulaşabilir. Peki Bitcoin (BTC) yeniden yukarı çevirdiğinde fiyatları bu şekilde kalacak mı? Bu söylemek güç ancak birkaç hafta önceye göre çok daha ucuza alabileceğiniz 4 altcoin bulunuyor. Elbette bunlar riskli yatırımlardır ve dip yapmış görünseler bile kayıpları daha da derinleşebilir.

Ünlü bir Youtube Kanalı olan Erik Known Crypto sosyal medyadaki takipçilerine fiyatı en ucuz 4 altcoin’i duyurdu. Şimdi bu kripto paraları ve fiyat hedeflerini inceleyelim.

Fantom (FTM)

Bahsedilen ilk kripto Fantom’dur (FTM), proje konsensüs algoritmasını kullanarak geliştiricilere DeFi hizmetleri sağlayan, yönlendirilmiş bir döngüsel olmayan grafik (DAG) akıllı sözleşme platformudur. FTM bugün 2,27 dolardan işlem görüyor, bundan günler önce 3,13 dolardan alıcı buluyordu.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Kasım sonunda 3,5 dolar olan fiyat yeniden 3 dolar seviyelerini aşabilirse 5 dolar hedefine ulaşabilir. Bu durumda yatırımcılar %100’e yakın kazançla pozisyonlarını terk etme fırsatı yakalar.

Harmony (ONE)

Harmony, merkezi olmayan uygulamaların (DApp’ler) oluşturulmasını ve kullanılmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış bir blockchain platformudur. Ağ, saniyeler içinde blok oluşturmaya izin veren rastgele durum paylaşımına odaklanarak merkezi olmayan uygulamalarda yenilik getirmeyi amaçlıyor.

Fiyat gün içinde 0,28 dolar seviyelerine kadar düştü. İyi bir giriş bölgesi için 0,23 seviyeleri beklenebilir. Yakın zamanda 0,38 doları gören fiyat iyi bir alım noktasına düşmüş olsa da halen düşüş potansiyeline sahip, eğer kısa vadede 0,33 dolar üzerinde kapanışlar görünürse 0,4 dolar testi yaşanabilir.

Cosmos (ATOM)

Cosmos (ATOM), fiyat hareketinde büyük bir düzeltmeye sahip olan bir sonraki altcoindir. Cosmos, blockchain endüstrisinin karşılaştığı “en zor problemlerden” bazılarını çözmek için çabalıyor. Bağlı blockchainlerden oluşan bir ekosistem sunarak, Bitcoin tarafından kullanılanlar gibi “yavaş, pahalı, ölçeklenemez ve çevreye zararlı” PoW kanıtı protokollerine karşı bir panzehir sunmayı amaçlıyor.

Yazı hazırlandığı sırada ATOM 36 dolardan alıcı buluyor. Analistlere göre fiyat yeterince düştü ve 50 dolar seviyelerine yakın zamanda yeniden çıkabilir.

Near Protocol (NEAR)

Near Protocol, topluluk tarafından işletilen bir bulut bilgi işlem platformu olarak tasarlanmış ve düşük işlem hızları, düşük verim ve zayıf birlikte çalışabilirlik gibi rakip blockchainleri tıkayan bazı sınırlamaları ortadan kaldıran bir blockchain’dir.

NEAR sürekli olarak oldukça güçlü ralliler yapıyor. Yazı hazırlandığı sırada 13,8 dolardan alıcı bulan NEAR analistlere göre kısa vadede 27,30 dolar hedeflerine doğru yolculuğunu başlatabilir.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar