X


eToro, Yeni Listelemesini Duyurdu: Bu Popüler Kripto Paralar İşleme Açılacak

eToro, Polkadot ve Filecoin'i listeleyerek yatırım portföyünü genişletme stratejisi izliyor.
16:24
5 Ekim 2021

Popüler yatırım platformlarından eToro, bugün itibarıyla yaptığı açıklamada Polkadot (DOT) ve Filecoin’i (FIL) listeleyeceğini duyurdu. eToro, piyasa değeri sıralamasında üst kademelerde yer alan Polkadot ve Filecoin’i listeleyerek yatırım portföyünü genişletme stratejisi izliyor.

eToro Kripto Varlık Hizmetlerini Genişletiyor

Küresel alım satım plaformlarının önde gelen projelerinden biri olan eToro, yeni listelemelerini Twitter üzerinden açıkladı. eToro, hali hazırda kullanıcılarına 31 kripto para biriminin hizmeti sunuyor. 2021 yılı başından bu yana eToro; Chainlink, Dogecoin, Uniswap, Aave ve Compund dahil olmak üzere birçok kripto parayı platformuna taşıyarak kripto hizmetlerini önemli ölçüde genişletti.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Polkadot (DOT), bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla yaklaşık 31 milyar dolarlık değer ile top 10’e sonuncu olarak katılıyor. Öte yandan Filecoin (FIL), 2021 yılında %150’yi aşan artışla önemli bir fiyat performansı ortaya koydu. eToro üst düzey yöneticilerinden Doron Rosenblum, Polkadot ve Filecoin’in listelenmesi ile ilgili şunları kaydetti:

Kripto para piyasalarında görülen mevcut oynaklığa rağmen bu alan olan ilgimizi artırma stratejisi izliyoruz. Kullanıcılarımıza portföylerini daha geniş bir kripto yelpazesiyle çeşitlendirmek adına fırsatlar sunmaya devam edeceğiz. Yakında daha fazla altcoin, kripto varlık hizmetlerimize eklenecek.

Kripto Paralar Yükseliyor

Kripto para piyasası, liderin yükselişi ile birlikte yeşil bir görünüme kavuştu. Yasaklar ve olumsuz haberler ile geçilen eylül ayının önemli bir direnç noktasının üzerinde kapatılması ile Bitcoin, ekim ayında boğa koşusunu başlattı. Bir haftalık süreçte %20’nin üzerinde artış kaydeden BTC, kripto para piyasasını yukarı taşıdı.

Kripto para piyasasının toplam değeri 2.19 trilyon dolara ulaşırken, popülarite oranları tırmanıyor. Bitcoin, Ethereum, Binance Coin ve popüler şaka kripto paralar bu dönemde öne çıkan altcoin’ler olarak kayıtlarda yer alıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar