X


Ethereum Yorumları: “ETH Çok Büyük Bir Ralliye Hazırlanıyor!”

Analistlere göre ETH büyük bir ralli hazırlığında.
09:24
9 Ocak 2021

Piyasa hacmi bakımından en büyük altcoin olan Ethereum (ETH), 1.200 doların üzerine kalmak için mücadele veriyor ve uzun zamandır bu seviyeyi geride bırakarak bir yükseliş ivmesi elde etmeye çalışıyor. Anca bu noktada süren mücadelenin uzun soluklu olması 1.200 dolar bandında önemli bir satış baskısı olduğunu gösteriyor.

Ethereum Fiyat Beklentisi

Ethereum’da 1.300 dolara doğru yapılan her hamle bir satış baskısı ile karşılaştı. Ayrıca Ethereum’un son zamanlarda Bitcoin ile büyük bir korelasyon içinde ilerlediğini de belirtmek gerekiyor.

Bunlara ek olarak bazı analistler ETH’un çok büyük bir rallinin eşiğinde olduğunu düşünüyor. Çünkü makro göstergeler ciddi yükseliş sinyalleri veriyor ve ilk hedefin 2.000 doların hemen altı olduğu belirtiliyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Piyasanın popüler analistlerinden “SmartContracter” Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşım ile Ethereum’un makro görünümünün gün geçtikçe güçlendiğini açıkladı. Özellikle orta vadede 2.000 doları aşan bir hareketin meydana gelebileceğini ifade eden analist Ethereum’un çok daha yüksek seviyeleri görmesine de şaşırmayacağını belirtti.

Ethereum Fiyatı

Ethereum son zamanlarda 1.300 dolarlık bölgeye yaptığı her hamlesinde bir reddetme ile karşılaştı ve bu da şu an işlem görülen seviyelerde ciddi bir satış baskısı olduğunu gösteriyor. Ancak analistler ETH’un şu anda bir birikim aşamasında olduğunu ve bunun sonucunda çok ciddi bir yükseliş hareketinin başlayacağını düşünüyor.

Bununla birlikte ETH’un fiyatının orta vadede Bitcoin fiyatına bağlı olduğu ifade ediliyor. Ancak bu noktada BTC fiyatın bir durulma olmadıkça altcoin rallisinin başlamayacağı da düşünülüyor. Dolayısıyla şu an içinde ETH yatırımcıları sessiz ve sakin bir şekilde birikimlerini yapıp Bitcoin’in biraz yavaşlamasını bekliyor gibi görünüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar