X


Ünlü Analistten Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Yorumu: BTC Bir Daha 20.000 Dolara Düşecek mi?

Willy Woo, ETH ve BTC fiyatını değerlendirdi.
19:55
8 Ocak 2021

Ünlü kripto para analisti Willy Woo, Bitcoin (BTC) fiyatının 41.000 doların üzerine çıkmasından sonra oldukça iddialı bir tahmin yayınladı. Willy Woo, Bitcoin fiyatının asla 20.000 doların altına inmeyeceği tahminini yineledi ve bunun üzerine çok daha iddialı açıklamalar koydu.

BTC Asla 20.000 Dolar Altına İnmeyecek

Tecrübeli kripto para yatırımcısı Bitcoin fiyatının bir daha asla 20.000 dolar altına inmeyeceğini belirtti. BTC fiyatının neredeyse her gün 500 dolar arttığını ve bu düşüşün bitip 25.000 doların altına inilmesi için piyasalarda aynı Koronavirüs gibi belirsiz etki yaratacak bir olay olması gerektiğini belirten analist, 30.000 doların da destek olduğunu noktaladı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Bitcoin fiyatı zirveye ulaştıktan sonra yaşanabilecek en sert düşüşün %30 olduğunu belirten analist, bunun mevcut grafiğe göre hesaplandığını ima etti. Bitcoin fiyatının düşüşünü hesaplarken fiyat hareketlerini ve sermaye akışını takip ettiğini belirten analist, Bitcoin fiyatı için daha önce de 200.000 dolarlık birim fiyat tahmini yapmıştı.

Ethereum Fiyatı İçin Hedef Ne?

Analist Ethereum fiyatı için gelen bir soruya da yanıt vererek ETH tahminini açıkladı. Ethereum fiyatının tüm zamanların rekorunu kırdıktan sonra “uzaya doğru” inanılmaz bir yükseliş elde edebileceğini belirten Woo, rekor sonrasında bunun iki kat yükselme potansiyeline sahip olduğunu açıkladı.

Bitcoin fiyatı gerçekten de tüm zamanların rekorunu kırdıktan sonra inanılmaz bir yükseliş yakaladı ve 40.000 dolarla %100’ün üzerine çıktı. Ethereum fiyatından da şu an tam olarak böyle bir beklenti var ve yatırımcıların beklentisi BTC’nin yükselişi ile daha da artıyor.

Ethereum teknik analizine göre ise 1.400 dolardan sonra ETH/USD işlem çiftinin önü net bir şekilde açık.d

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar