reklamı kapat

En Büyük Bitcoin Eleştirmeni, BTC İstemeye Başladı!

Peter Schiff Bitcoin yatırımı mı yapıyor?
20:41
28 Ağustos 2020

Peter Schiff şüphesiz Bitcoin düşmanı denilince akla gelen ilk isimlerden birisi konumunda. Schiff, daha önce Bitcoin’in 0 dolara kadar düşeceğini, bunun bireysel yatırımcıların paraları için oluşturulan bir tuzak olduğunu ve bunun gibi birçok iddiayı ortaya atsa da bugün ilginç bir şekilde Twitter üzerinden BTC talebinde bulundu.

Peter Schiff’in BTC talebinin sanıldığı gibi kendisi için değil, ilginç bir şekilde oğlu için olduğu görülüyor. Schiff, oğlu Spencer Shiff’in 18 yaşına bastığını ve onun şimdiden BTC yatırımına sahip olduğunu belirtti. Oğluna hediye vermek isteyenlerin BTC transferi yapabileceğini vurgulayan Schiff’in çağrısına şimdiden 1.000 dolardan fazla fon ile karşılık verildi.

Schiff’in Oğlu Bitcoin Yatırımcısı Oldu

Bitcoin’in en büyük düşmanlarından birisi olan Peter Schiff’in oğlunun BTC yatırımcısı olması ise aslında yeni neslin tercihini açık bir şekilde ortaya koymakta. Schiff, belki hayatı boyunca Altın yatırımından şaşmayacak ve BTC’yi tercih etmeyecek birisi olsa da kendisinden sonra gelen nesil ve oğlu bu durumun yakında değişeceğini gösteriyor.

Nesil değişimi ve varlık transferi, kesinlikle Bitcoin için beklenen boğa piyasasını başlatabilir.

Bunun yanı sıra BTC fiyatına etki edecek diğer faktörler için de 2020 yılının kesinlikle doğru zaman olduğu düşünülüyor. Belki de Schiff bile artan enflasyon sonrasında Bitcoin alımına başlayabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.