reklamı kapat

Dev Kripto Para Borsası Bir Anda 8 Kripto Para Listelemesi Duyurdu!

OKEx, hangi 8 kripto parayı listeledi?
17:22
28 Ağustos 2020

DeFi yani merkeziyetsiz finans çılgınlığı son hız sürerken kripto para borsaları da bu pastadan pay alabilmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan OKEx de bugün inanılmaz bir listeleme duyurusunda bulundu.

OKEx, son günlerin en popüler DeFi projelerinden önde gelenlerini listeledi. OKEx’in duyurusunda Band Protocol, Just, Ren, Reserve Rights, Yearn Finance, Yearn Finance II, Wrapped NXM ve Tellor’ın listelendiği açıklandı.

1 Günde 8 Kripto Para!

BAND son 30 gün içerisinde %225, JUST %379, REN %157 yükseliş elde etti. Yakın zamanda Binance tarafından listelenen RSR 1 yıl içerisinde %949, son günlerin en popüler projesi YFI ise 30 gün içerisinde %394 artış elde etti. Geriye kalan YFII ise 14 gün içerisinde %599 artış kaydederek en az YFI kadar dikkat çekti. WNXM 30 günlük süre içerisinde %366 ve son olarak Tellor ise 30 günde %333 artış kaydetti.

Yukarıdaki verilerden de anlaşılabileceği üzere bütün bu projeler ya rekor kırmış ya da rekor kırmaya oldukça yakın kripto para birimleri olarak biliniyorlar. Bu da yukarıdaki kripto paralara olan ilgiyi arttırmakta. OKEx’in  bu 8 coin’i listelemesi, kullanıcıların başka borsalara gitmesinin önünü kesebilir ve bu şekilde kullanıcı potansiyeli korunabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.