X

Elon Musk Geri Döndü! Dogecoin (DOGE) Fiyatı Yükseliyor!

Elon Musk son yaptığı paylaşımla geri döndüğü mesajını verdi!
19:51
17 Temmuz 2021

Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarla çok sayıda kripto paranın ciddi yükselişler yaşamasına sebep olan Elon Musk bir süredir kriptolarla ilgili sessizliğini koruyordu. Elbette bu uzun sürmedi ve biraz önce Musk sessizliğini bozdu. Yeni bir memes paylaşımı yapan Elon Musk, Twitter profilinde de bazı değişikliklere gitti.

Elon Musk Dogecoin Paylaşımı

Şaka coinler için akşam saatlerinde aşağıdaki görseli paylaşan Elon Musk, Twitter biyografisini de güncelledi!

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Elon Musk tarafından yapılan paylaşımdan sonra 0,169 seviyesinden 0,179’a kadar yükselen fiyat şu sıralarda geri çekiliyor. Dogecoin (DOGE) Binance borsasında 0,174 dolardan alıcı buluyor.

Musk yaptığı paylaşımda “memleri canlandır” dedi. Bu mesaj Dogecoin gibi şaka coinler için açık bir destek olarak yorumlandı. Shiba Inu (SHIB) fiyatı $0.00000671 seviyesinden paylaşım sonrası $0.00000679’a yükseldi.

Elon Musk Twitter Biyografisini Güncelledi

Twitter profiline “meme necromancy while u wait” yazan Musk kendisini şaka coinlerin büyücüsü olarak tanımlıyor. Daha önce birçok kez kendisi için “DogeFather” lakabını kullanan Elon Musk artık büyücülüğe terfi etmiş gibi görünüyor.

Önümüzdeki hafta Jack Dorsey ile The Bitcoin Word etkinliğinde karşılaşacak olan Musk bu programa hazırlık mı yapıyor? Belki de Tesla beklenenin aksine Bitcoin değil Dogecoin (DOGE) kabul etmeye başlayabilir.

Dogecoin Desteğim Devam Ediyor

Musk’ın paylaşımı altına elbette çok sayıda yorum geldi. Bunlardan bazılarına cevap veren Tesla CEO’su kesinlikle Dogecoin’den vazgeçmeyeceğini ima etti.

Bir kullanıcı aşağıdaki görseli paylaştı ve “Elon bu doğru mu” dedi.

Buna yanıt olarak Elon “oğlum Dogecoin (DOGE) varlıklarını bir şampiyon gibi saklıyor. Sat kelimesi ağzından bir defa bile çıkmadı” dedi.

Anlaşılan o ki Elon Musk geri döndü ve dip yapan Dogecoin fiyatını yukarı taşımak istiyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar