Eleanor Terrett: Ripple Çok Büyük Bir Şey Planlıyor! XRP Coin Geleceği!

Özet

  • Ripple birkaç ay içinde halka arz (IPO) yapabilir.

  • Bu gelişme XRP Coin fiyatının da hızla yükselmesini sağlayabilir.

  • FOX Business’dan Eleanor Terrett büyük yatırım şirketlerinin Ripple'e yoğun ilgi gösterdiğini söyledi.
23:00
1 Haziran 2023

Bitcoin fiyatındaki dalgalanmaya rağmen XRP Coin fiyatı 0,5 dolar desteğini korumak için mücadele ediyor. Son gelen haberler iyi ve yakında çok daha büyük adımlar atılabileceğini söylüyor. Eleanor Terrett birkaç dakika önce Ripple hakkındaki son duyumlarını paylaştı. Eğer beklendiği gibi olursa Ripple, XRP fiyatının da artmasını sağlayacak büyük bir şey yapabilir.

İçerik Rehberi

Ripple Halka Arz

Linda P. Jones tarafından bugün Ripple halka arzıyla ilgili önemli bir değerlendirme paylaşıldı. Birçok uzman IPO’nun (halka arz) 2024-2025 yılında yapılmasını bekliyor. Ancak Linda bu büyük adımın daha erken atılmasını bekliyor.

Bu tıpkı Coinbase gibi Ripple’ın da halka açık bir şirkete dönüşmesini sağlayacak. Borsada işlem de göreceği için bu XRP Coin’in daha popüler ve ilgi çekici hale gelmesini sağlayabilir. Linda bugün şunları söyledi;

 “Daha erken halka arz edileceğini düşünmemin nedenleri:

1) Analistlerle özel road show toplantısı Nisan ’23

2) Kötü bir halka arz piyasasında yalnızca nakde ihtiyacı olmayan şirketler halka arz edilebilir (1 milyar dolar nakde sahip #Ripple bunu yapabilecek şirketlerden biri)

3) Momentum, davanın sona ermesi güçlü bir talep yaratacaktır”.

FOX Business’dan Eleanor Terrett ise kendi duyumlarını paylaştı;

“Nisan’da, Ripple özel bir “road show” (bir şirketin ve sigortacılarının halka arza ilgi çekmek için potansiyel yatırımcılarla bir araya geldiği bir pazarlama etkinliği) düzenledi. Bana söylenene göre bu etkinliğe hemen hemen tüm saygın kurumsal yatırım firmaları katılmış.”

XRP Coin Geleceği

Ripple CEO’su geçtiğimiz yıl davanın ardından hızla halka arz çalışmalarına başlayacaklarını söylemişti. Üstelik yakın zamanda davanın haftalar içinde biteceğini de söyledi. Tüm bu parçaları birleştirdiğimizde Haziran ayında davanın (veya Temmuz gibi erken bir tarih) sona ermesiyle birlikte Ripple’ın hızla halka arz edildiğini görebiliriz. Yatırımcı ilgisinin yüksek olduğu söyleniyor ve Ripple davayı kazandığında veya anlaşmaya gittiğinde önünde ciddi bir engel kalmayacak.

Peki sonuç? Bugün herhangi bir altcoinin ABD borsasında işleme açıldığını düşünün? Ripple ve XRP Coin farklı şeyler olsa da birbirleriyle fazlasıyla iç içe geçmiş durumdalar. Ripple’ın halka arzı muhtemelen XRP Coin fiyatının büyük bir ralli başlatmasına neden olacak.

Peki Ripple şirketi ne kadarlık değerlemeye ulaşabilir? CryptoSasha bunun cevabını veriyor.

“Hisse başına mevcut 34-35 dolardan 100-150 milyar dolar değerleme çok gerçekçi bir değerleme. 15-20 x yatırım getirisi ve 600 dolar fiyat uygun ve hatta belki de alt uçta. Benim yüksek fiyat hedefim 250 milyar değerleme ve 2030 yılına kadar 1 Trilyon Dolarlık bir şirket olacağını düşünüyorum (tıpkı NVdia’nın yaptığı gibi).”

Bugün XRP Coin 26 milyar dolarlık piyasa değerine sahip ve Ripple’ın 250 milyar dolar değerlemeye ulaşması onun da fiyatını yukarı çekebilir. Haziran ayı XRP Coin yatırımcıları için fazlasıyla heyecan verici olacak.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar