X


Dünyaca Ünlü Heavy Metal Grubu Megadeth, MEGA Token’ı Piyasaya Sürdü

Trash Metal'in dört büyüğünden biri olan Megadeth, Cyber Army ile ortak bir çalışma sonucu MEGA token'ı piyasaya sürdü.
22:35
3 Aralık 2021

Dünyaca ünlü heavy metal grubu Megadeth, MEGA adlı kripto para birimini piyasaya sürerek ekosisteme adım attı. Trash metal müzik efsaneleri, müzik endüstrisinde bir trend haline gelen kripto adımlarına bir yenisini ekledi. NFT‘ler gibi dijital ürünler ya da kripto para birimleri olsun, sanatçılar kriptoyu ürün paketlerine ve hatta hayırsever çabalara dahil etmenin yollarını buluyorlar.

MEGA Token Piyasaya Sürüldü

Trash Metal’in dört büyüğünden biri olan Megadeth, Cyber Army ile ortak bir çalışma sonucu MEGA token’ı piyasaya sürdü. Üyelik seviyesine bağlı olarak bazı ücretsiz MEGA token’lara erişim izni sağlanacak. Megadeth web sitesindeki duyuruya göre, MEGA satın alarak, tutarak ve işlem yaparak hayranlar özel ve premium avantajlara erişebilecek.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Bununla birlikte MEGA sahibi Cyber Army üyeleri, ek ayrıcalıkların, erişimin ve tekliklerin kilidini açabilecek. Premium ve Digital Cyber Army üyeleri otomatik olarak bir miktar ücretsiz MEGA elde edebiliecek. Aslında ne kadar fazla MEGA’ya sahipseniz Megadeth grubuna o kadar derecede erişiminiz olacak.

Token Sahipleri Özel Deneyimlere Erişim Şansı Buluyor

Efsane grup özel içerik, özel tur erişimi, soru-cevap, grupla sohbet ve benzersiz deneyimler için en az 10 MEGA token bulundurulmasını önerdi. Megadeth, MEGA token sahipleri için yakında bazı diğer özel şeylerin daha sözünü verdi.

Megadeth Cyber Army hesabından resmi MEGA token sayfasını ziyaret ederek efsane metal grubunun çıkarttığı kripto parayı satın alabilirsiniz. Şu an itibariyle bir MEGA token’ın değeri yaklaşık olarak 0.50 dolar değerinde seyrediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar