X


Dogecoin Topluluğu Elon Musk’ın Diğer Şaka Kripto Paralara İlgisini Sorguluyor

Tesla CEO'su ailenin en yeni üyesi ve büyük hayaller peşinde koşan Floki Inu'yu tweet'ledi.
18:00
4 Ekim 2021

Milyarder iş insanı Elon Musk, günün erken saatlerinde Floki adlı Shiba Inu yavrusunun güncel bir resmini paylaştı. Tesla CEO’su ailenin en yeni üyesi ve büyük hayaller peşinde koşan Floki Inu‘yu tweet’ledi.

Dogecoin Topluluğu Ne Düşünüyor?

Shiba Inu ırkı bir köpek olan DOGE, Dogecoin projesinin maskotudur. Bir yıldan daha kısa bir sürede ilk 10 kripto para birimi arasında yerini alan Dogecoin, Elon Musk etkisine çok şey borçlu. Ekim ayının başından bu yana %10 artan Dogecoin, genel piyasa trendi ile birlikte bir düzeltme hareketi izledi. Elon Musk, oğlu X Æ A-Xii Mus için bir miktar Dogecon aldığını duyursa da Tesla’nın Dogecoin ödemeleri için atağa geçmedi.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Baby Doge Coin yatırımcıları da Floki’nin sevimli bir şaka kripto para olduğunu dile getirerek çoğunluğa katıldı. Dogecoin için daha fazla kullanım durumu, talebi ve fiyatı potansiyel olarak artırabilir. Dogecoin topluluğu, yakın tarihte en büyük sinema zinciri AMC Group’un ödemeleri DOGE ile kabul etmesi konusunda ikna edebildi.

Dogecoin ve Şaka Kripto Paralarda Son Durum

En popüler şaka kripto para birimi Dogecoin (DOGE), genel piyasa gerilemesinin ardından toparlanıyor. DOGE, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.2263 dolardan alım satım işlemi görüyor. Uzmanlar 0.23 dolarlık direncin aşılması durumunda yükselişin 0.25 doları bulabileceği görüşünde.

Shiba Inu, günün öne çıkan kripto paraları arasında yer alarak %20’nin üzerinde artış kaydetti. SHIB, 0.00001 dolara kadar tırmandı. Bununla birlikte Floki Inu (FLOKI), gün içerisinde işlem hacimlerinde yüksek rakamlara ulaşsa da %10’luk fiyat düşüşü ile beklentileri karşılayamadı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar