Reklam

Dogecoin Katili’ne Bir Listeleme Daha! Önde Gelen Kripto Para Borsası Shiba Inu’yu Listeledi

Önde gelen kripto para borsası popüler şaka para birimi Shiba Inu'yu listeledi.
11:50
22 Aralık 2021
Dogecoin Katili'ne Bir Listeleme Daha! Önde Gelen Kripto Para Borsası Shiba Inu'yu Listeledi
Okuma Süresi: 2 Dakika

Popüler bir kripto para borsası, 21 Aralık tarihinde yaptığı yeni bir duyuruda, önde gelen şaka para birimi Shiba Inu‘nun artık kripto para borsasında kullanılabileceğini açıkladı.

Shiba Inu’ya Yeni Listeleme

Piyasa değeri bakımından en büyük ikinci şaka para birimi olan Shiba Inu (SHIB), İngiliz Virgin Adaları merkezli kripto para borsası NiceHash tarafından listelendi.

Slovenya’dan iki üniversite öğrencisi tarafından kurulan NiceHash, 2014 yılında bir karma güç piyasası olarak faaliyet göstermeye başladı ve eşsiz iş modeli nedeniyle hızla ilgi gördü. Ancak popüler kripto para borsası, 2017’de bir saldırıya uğradı saldırının sonucunda 64 milyon dolarlık varlık çalındı. Popüler kripto para borsasında yaşanan bu tatsız olay, Kuzey Kore’de faaliyet gösteren Lazarus hack grubuna bağlandı.

Mayıs 2019’da NiceHash, NiceX adlı bir kripto ticaret platformu başlatarak ticari operasyonlarını çeşitlendirdi. Popüler kripto para borsası şu anda 60’tan fazla kripto para birimini ve 80 işlem çiftini desteklemektedir.

Robinhood 2022’de Shiba Inu’yu Listeleyebilir

Popüler şaka para birimi uzun bir süredir pek çok kripto para borsası tarafından listelenmeye devam ediyor. Öyle ki geçtiğimiz gün ortaya çıkan haberlere göre önde gelen kripto ticaret platformunun 2022’de SHIB‘i listeleyeceği iddia edildi.

Güvenilir bir kaynaktan yapılan açıklamalara göre borsanın 2022’de Shiba Inu’yu listelemek için çalışmalara başladığı ve Mart-Nisan ayı gibi popüler şaka para birimini listeleyeceği belirtildi.

Robinhood‘un Shiba Inu listelemesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız Shiba Inu Yatırımcılarına Müjde! Beklenen Oluyor Mu? Robinhood SHIB’i Bu Tarihte Listeleyebilirbaşlıklı haberimize göz atabilirsiniz.

Ayrıca geçtiğimiz hafta İspanya’nın en büyük borsası olan Bit2Me tarafından yapılan duyuruda, popüler şaka para birimi Shiba Inu’nun, önde gelen kripto para borsasında listelendiği açıklandı.

Tüm bu listeleme duyurularına ek olarak Avrupa’nın en iyi kripto borsası Bitstamp, 2022’de SHIB’i platformuna ekleyeceğini bildirdi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar