Shiba Inu Yatırımcılarına Müjde! Beklenen Oluyor Mu? Robinhood SHIB’i Bu Tarihte Listeleyebilir

Öyle ki ortaya çıkan bilgilere göre popüler kripto işlem borsası 2022'de Shiba Inu'yu listelemeye hazırlanıyor. 
10:45
21 Aralık 2021
Shiba Inu Yatırımcılarına Müjde! Beklenen Oluyor Mu? Robinhood SHIB'i Bu Tarihte Listeleyebilir
Okuma Süresi: 2 Dakika

Popüler şaka para birimi Shiba Inu yatırımcıları, uzun bir süredir kripto işlem borsası Robinhood’un SHIB’i listelemesini dört gözle bekliyordu ve ortaya çıkan gizli bilgiler bu kez SHIB yatırımcılarını sevindirebilir.

Öyle ki ortaya çıkan bilgilere göre popüler kripto işlem borsası 2022’de Shiba Inu’yu listelemeye hazırlanıyor.

Robinhood, Shiba Inu Listelemesine Hazırlanıyor

Shiba Inu yatırımcıları popüler şaka para biriminin Robinhood borsasında listelenmesi için uzunca bir süre mücadele etti ve hatta bunun için imza kampanyaları başlattı.

Ancak Robinhood’dan gelen açıklamalar hep olumsuzdu. Bu kez ortaya çıkan bilgilere göre ünlü kripto işlem borsası 2022’de Shiba Inu‘yu listelemeye hazırlanıyor olabilir.

Ask The Doctor (Doktora Sor), isimli kripto yorumcusu kendisine yakın bir kaynağın Robinhood’un kesinlikle SHIB’yi listeleyeceğini doğruladığını açıkladı. Öyle ki Robinhood ekibinin şu anda SHIB‘i borsada listelemek için çok sayıda entegrasyonu üzerinde çalıştığını belirtti.

Popüler kripto işlem borsasının ekibi, süreci herhangi bir teknik sorun olmadan olabildiğince sorunsuz hale getirmek istiyor. Ekip, Robinhood cüzdanlarının gelmesinden sonra SHIB’nin Mart ile Nisan 2022 arasında Robinhood’da listelenmesi için borsa cüzdanlarını piyasaya sürmek için çalışmalara devam ediyor.

Gizli Kaynak: Mart-Nisan Ayında SHIB Listelemesi Gelecek

Ask The Doctor, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarda şu ifadelere yer verdi;

Güvenilir bir kaynak, bana aşağıdaki zaman çizelgelerini söyledi.

“Robinhood: Mart-Nisan 2022’de popüler şaka para birimi Shiba Inu’yu listeleyecek. (Düzgün çalışması için bir çok arka uç entegrasyonunun yapılması gerekiyor, ayrıca geliştirici ekip cüzdanlarını piyasaya sürmek için çalışıyor.)

Binance: Bir diğer popüler şaka para birimi Floki Inu gelecek hafta Binance’de listelenecek.”

Öte yandan 10 Aralık’ta ShibReports’tan Gelen Bilgiler, kripto işlem borsası Robinhood’un Ocak 2022’de Shiba Inu’yu listeleyeceğini onayladı.

Daha önce, SHIB’nin Robinhood’daki gecikmeli listelemesinin ana nedeninin Robinhood cüzdanının piyasaya sürülmesi olduğunu, Robinhood cüzdanlarını piyasaya sürmediği sürece bekleyeceğini ve SHIB listesini duyurmayabileceğini belirtmiştik. Robinhood cüzdan programı test aşamasında, Robinhood cüzdanlarını tanıttıktan sonra 2022’nin ilk çeyreğinde cüzdanlarını piyasaya sürecek, Robinhood’un SHIB eklemesi için %100’den fazla şans var, bu nedenle Robinhood’un Aralık 2021 SHIB listesi söz konusu değil.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar