X


Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) Düşüş Seansında Nasıl Bir Performans Ortaya Koydu?

Dogecoin ve Shiba Inu yorumları.
17:45
20 Eylül 2021

En popüler şaka kripto para birimi Dogecoin (DOGE), kripto para piyasasında görülen sert geri çekilmeden büyük ölçüde etkilendi. DOGE, günlük süreçte %10’un üzerinde kayıp yaşarken fiyat 0.20 dolarlık destek noktasının altına sarktı. Dogecoin katili Shiba Inu, son dönemdeki atılımlarıyla öne çıkmayı başarmıştı. Liderin gerilemesi ile piyasa düşüşün tetiklenmesi, SHIB Coin’de etkilerini gösterdi. SHIB %5’lik düşüşle 0.00000720 dolara düştü.

Dogecoin (DOGE)

2021 yılına damga vuran Dogecoin (DOGE), genel piyasa trendini takiben düşüş eğilimini sürdürüyor. DOGE, gün içerisinde 0.1988 dolara dokunsa da tekrar bu bölgeyi tırmanarak 0.21 dolara yükseldi. Güvenli bölgeye yerleşen Dogecoin’de grafikler düşüş eğilimini açıkça gösteriyor. Günlük RSI aşırı satım bölgesine giriş yaparken MACD aşağı yönlü hareketi onayladı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Dogecoin adına uzmanlar 0.30 dolarlık bölgeyi işaret ediyor. Buranın altında herhangi bir fiyat hareketinde yukarı yönlü kırılmanın gerçekleşemeyeceğini belirten analistler, kilit noktanın 0.30 dolar olduğunu yineledi. Dogecoin, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.21 dolardan işlem görüyor

Shiba Inu (SHIB)

En popüler ikinci şaka kripto para birimi Shiba Inu (SHIB), atılımları dolayısıyla yakın tarihte %40’lık bir ralliye imza atmıştı. SHIB fiyatı 0.0000095 dolara kadar tırmanmış ancak sonrasında düşüş seansı görülmüştü. Shiba Inu hala Coinbase ve BinanceUS listelemeleri etkisindeyken kurucusunun açıklamaları ile topluluğunu alevlendiriyor.

Genel kripto para piyasası trendine rağmen günü %5’lik kayıpla hafif sıyrıklarla geçmeyi planlayan SHIB, şu an için süreci başarıyla yönetti. Shiba Inu topluluğu, borsa listelemelerini mutlulukla karşılarken diğer platformlara çağrılarda bulunmaya devam ediyor. Daha çok platformun Shiba Inu’yu listelemesi adına kampanya yürüten SHIB, çabasının meyvesini BinanceUS ve Coinbase’ten almış gözüküyor. Uzmanlar Shiba Inu‘ya potansiyel olarak kırılma beklenen altcoin’ler listesinde yer veriyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar