X


Van de Poppe Açıkladı! Bu 5 Altcoin Eylül Ayının Yıldızı Olabilir

Michael Van de Poppe Eylül ayının kalanında en iyi performans gösterecek 5 altcoin'i açıkladı.
17:25
20 Eylül 2021
Van de Poppe Açıkladı! Bu 5 Altcoin Eylül Ayının Yıldızı Olabilir

Sektörde yaygın olarak takip edilen kripto para analisti Michaël van de Poppe, bu ayın geri kalanında iyi performans göstermesini beklediği beş altcoini paylaştı.

Piyasadaki Düşüşe Rağmen Bu 5 Altcoin Artabilir

Yeni bir strateji oturumunda konuşan Van de Poppe, listesine “blok zincirlerinin interneti” olarak adlandırılan bir proje olan Cosmos (ATOM) ile başladı. ATOM zaten USD değerinde patlama yapmış olsa da, analist Bitcoin çiftine (ATOM/BTC) bakıyor ve popüler altcoin‘in 40.51 dolar değerindeki 0.00089 BTC’lik mevcut fiyatlardan hala % 170’in üzerinde büyüme şansı olduğunu öne sürdü.

“0.0012 BTC’yi (54 dolar) ve 0.0017 BTC’yi (77 dolar) hedefliyor olabiliriz. 0.0017 BTC seviyesi popüler kripto para birimini muhtemelen 100  dolar seviyesine taşıyacak.”

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

 

Van de Poppe’nin listesinde ikinci sırada, gizlilik odaklı kripto para birimi olan Mina Coin yer alıyor. Poppe, Mina’nın mevcut fiyatı 5,22 dolardan 12,00 dolara %129’luk ralli için hazır olduğunu belirtti.

“Büyük güç, güzel destek direnci dönüşü, bu ayın başlarında bahsettiğimizden bu yana neredeyse 2 kat arttı ve şimdi burada da devam etmeden önce biraz konsolidasyon arıyoruz. Boğa döngüsünün devam etmesini istiyorsak MINA için sonraki hedefler: Bu aşamada 8.60 dolar ve 12,00 dolar olarak görünüyor.”

Popüler analist merkezi olmayan oracle ağı Chainlink‘i (LINK) de yakından takip ediyor. Analist, LINK‘in geçen ay fazla bir hamle yapmamasına rağmen, popüler kripto para biriminin hala potansiyel olarak yükselebileceğine dair tahminini desteklediğini söylüyor.

LINK ve özellikle de tüm oracle bölümünün bu noktada hala bir ivmeye sahip olması gerekiyor, bu yüzden artış potansiyeline sahip bir kripto para birimi.”

Harmony (ONE) ve Tezos (XTZ)

Ethereum ölçeklendirme çözümü Harmony (ONE), Poppe’un artış beklediği bir diğer kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. Kripto para analistine  göre, ONE bu ayki rallisinden sonra gücünü kaybetmiş olabilir, ancak altcoin, Bitcoin çiftinde (ONE/BTC) birkaç önemli seviyede iyi bir giriş noktası sağlayabilir.

“Şahsen benim için Harmony’ye olan ilgi, 0,000003 BTC (0,14 dolar) veya belki de 0,0000027 BTC (0,12 dolar) civarına ulaşana kadar biraz azaldı. Bu muhtemelen başka bir harika yükselişi başlatacak olan şey. ”

Van de Poppe’a göre Tezos (XTZ), Eylül ayının geri kalanında göz önünde bulundurulması gereken son altcoin. Kripto analisti, XTZ‘nin yeni bir trend başlattığını ve Bitcoin çiftinde (XTZ/BTC) bir giriş noktası sağladığını söylüyor.

“Dolayısıyla 0.00012 BTC (5.73 dolar) seviyesinde potansiyel bir destek direnci çevirisine bakabileceğimiz yeni bir eğilimin başladığını varsayabiliriz.”

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar
  • Ulaş Eral
    1 ay önce

    He he anladık siz bu coinlerden aldınız!.. İnsanlarda salak hemen bu coinlerden alırlar!… Bu trader, analist vs türü insanları tuzağa düşüren her hain temizlenmelidir!!!

    5