X

Deneyimli Analist, Ethereum Fiyat Beklentisini Açıkladı: Tahmin Dudak Uçuklattı!

En popüler ikinci kripto para Ethereum, uzmanların beklentilerini yukarı taşıdı.
17:16
7 Ekim 2021

En büyük altcoin Ethereum, kabuk değiştirerek potansiyelini ortaya koymak adına girişimlerini sürdürüyor. Uzman analistler Ethereum zincir içi aktivitesindeki artış ve yükselen popülarite ile birlikte patlama bekliyor. Ethereum, anahtar yükseltmesi olan The Merge‘e yaklaşıyor.

Analist Görüşleri

En popüler ikinci kripto para Ethereum, uzmanların beklentilerini yukarı taşıdı. Deneyimli analistler, artan benimsenme ile ETH fiyatının aya çıkmasını bekliyor. Ethereum alternatiflerinin piyasada ön plana çıkmasına rağmen en büyük altcoin şu anda merkezsiz finans pazarında pastanın en büyük dilimine sahip.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Ethereum’un ağ üzerinde etkileşime giren günlük adreslerdeki patlayıcı ve tutarlı büyüme, analistlerin popüler altcoin için yükseliş anlatısını destekliyor. Son iki hafta içerisinde günlük aktif adres sayılarında artış saptandı. Bununla birlikte Ethereum stake sözleşmesinde 7.83 milyon token bulunuyor. ETH2 sözleşmesine her gün yaklaşık 23.442 ETH ekleniyor ve 50.000’den fazla adres sermaye yatırıyor.

Güvenli staking, Ethereum fiyat artışının en büyük destekçisidir. Staking, ETH’yi dolaşımdan çeken ve arz kıtlığını tetikleyen için etkili bir mekanizmadır. ETH ağ büyümesindeki önemli bir engel, Ethereum’un yüksek işlem maliyetleridir.

WAX’tan Önemli Çözüm

NFT ekosisteminde önemli bir oyuncu olmak adına yola çıkan karbon nötr bir blok zinciri olan WAX, Ethereum ile uyumluluk sağlamak için iki plan önerdi. WAX, düşük maliyetli ve enerji verimli blok zincirinde akıllı sözleşmeler yürüterek Ethereum ağına düşük maliyetli işlemler getirmeyi amaçlıyor.

Deneyimli bir analist olan Justin Bennet, kısa süre önce Ethereum için büyük bir ralli öngördü. Bennet, Mayıs 2022’ye kadar Ethereum için 30.000 dolarlık bir hedef belirledi. Kripto para analisti ve Intelligent Investing LCC’nin kurucusu Dr. Arnout Ter Schure, 7.500 doları işaret ederken popüler altcoin’den patlama beklediğini belirtti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar