X

Çin’e Bir Darbe Daha! KuCoin Çinli Kullanıcıları Yasaklayan Son Borsa Oldu!

Popüler kripto para borsası KuCoin, Çinli kullanıcılardan hesaplarındaki varlıkları çekmelerini istedi.
12:09
3 Ekim 2021
Çin'e Bir Darbe Daha! KuCoin Çinli Kullanıcıları Yasaklayan Son Borsa Oldu!

Çin’deki kripto yasaklarının ardından geçtiğimiz günlerde pek çok büyük borsa Çinli kullanıcılar için işlemlerini durdurma kararı aldığını açıkladı. Bu borsalara bugün bir yenisi daha eklendi.

KuCoin, Çinli Kullanıcılardan Hesaplarındaki Varlıkları Çekmelerini İstedi

Dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında yer alan KuCoin, bugün yayınladığı bir duyuru ile Çinli kullanıcılarından 31 Aralığa kadar hesaplarındaki varlıkları çekmesini istedi.

Borsa, yeni düzenleyici önlemlere uymak için Çinli müşterileri tasfiye etmeye başladığını söyledi.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

KuCoin’de Dev Borsalara Katıldı

Geçtiğimiz günlerde benzer şekilde Binance, Huobi gibi dev borsalar Çin’in yasaklarına karşı yeni kullanıcı kabul etmeyeceğini ve hatta Huobi’nin artık çinli kullanıcıları hesaplarını kaldıracağı bildirilmişti.

Öte yandan Coinex geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile Çin’deki operasyonlarını durdurma kararı aldığını belirtirken, Gate.io ise artık Çinli kullanıcıları kabul etmeyeceğini duyurdu.

Dev borsaların Çin’e karşı hamlelerine en son dahil olan borsa ise KuCoin oldu.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar