X

Cheek Crypto’ya Göre Bu Hafta Alınabilecek En İyi 5 Altcoin!

Popüler kripto analisti bu hafta alınabilecek en iyi 5 altcoin'i paylaştı. Peki ama neden bu kripto paralar?
13:00
11 Ocak 2022
Okuma Süresi: 4 Dakika

Piyasa hala düşüşte ve yatırımcılar bir şeyler satın almaya veya portföylerini oluşturmaya karar verirken son derece korku içindeler. Ancak kripto para birimi alanında tanınmış bir Youtube Kanalı olan Cheeky Crypto, performansları nedeniyle bu hafta satın alınacak en iyi 5 altcoini öne çıkardı. Elbette bunlar analistlerin kendi değerlendirmeleridir ve haftanın sonuna geldiğimizde bunları en kötü seçenekler olduğunu da görebiliriz. Tam da bu sebepten yatırım kararlarınızı kendi araştırmalarınız ve değerlendirmeniz neticesinde almanız gerektiğini hatırlatmış olalım.

Fantom (FTM)

İlk altcoin oldukça popüler bir proje olan Fantom (FTM). Fantom, akıllı sözleşme platformlarıyla ilgili sorunları, özellikle de geliştiricilerin iki saniyenin altına indirdiklerini söyledikleri işlem hızını çözmeyi hedefliyor. Diğer kripto paralara göre FTM kayıpları nispeten zayıf kaldı. Analistler bu yüzden Fantom yatırımının kazanç getirme ihtimaline dikkat çekiyor.

Yazı hazırlandığı sırada FTM 2,34 dolardan alıcı buluyor.

Veil (VEIL)

Veil, fizikselden dijital nakit ekonomilerine geçişi kolaylaştırmak için çalışan ve hem en son teknoloji hem de kaliteli bir kullanıcı deneyimi ile gizliliği en uygun seçim haline getiren bir kripto para projesidir. En azından Cheeky Crypto analistleri bu şekilde düşünüyor.

Adil dağıtım ve geniş yerel yönetim, RandomX ve ProgPoW madencilik algoritmaları için destek de dahil olmak üzere karma bir Proof-of-Stake ve Proof-of-Work konsensüs sistemi aracılığıyla desteklenir.

Yazı hazırlandığı sırada VEIL %11 artışla 0,012 dolardan alıcı buluyor.

MXC (MXC)

MXC, kablosuz cihazların şu anda kullanılan WiFi ve Bluetooth yöntemlerinden daha verimli ve daha uzun mesafelerde bağlanmasına ve iletişim kurmasına izin vermek için küresel bir veri ağı kuruyor. Internet of Things (IoT) alanında iddialı bir proje olduğunu söyleyen analistler gelecekte adını daha fazla duyacağımıza inanıyor.

MXProtocol ve birlikte çalışabilir parachain, şehirlere, şirketlere ve bireylere bir LPWAN ağı kurmaktan ve onu veri iletmek ve yönetmek için kullanmak için tasarlanmıştır. Cheeky ekibi yapay zeka konusunda gerçekten güçlü olduğu için bu altcoinin yukarı sıçramasını bekliyor. Token yazı hazırlandığı sırada 0,05 dolardan %3 zararla alıcı buluyor.

Contentos (COS)

Bir sonraki altcoin, merkezi olmayan bir küresel içerik ekosistemidir, bu Contentos (COS) adlı gerçekten ilginç bir projedir. Contentos, yaratıcılar, tüketiciler ve reklamcılar da dahil olmak üzere tüm üyelerin katkıları için adil bir kazanç elde etmelerini sağlayan merkezi olmayan bir dijital içerik ekosisteminin temelini oluşturmayı amaçlayan bir blockchain protokolüdür.

COS token yazı hazırlandığı sırada 0,0206 dolardan alıcı buluyor. Yaklaşık %6 zararda ve piyasa değeri halen 75 milyon doların altındadır.

Cardano (ADA)

Cardano, hedefinin “değişim yaratanlar, yenilikçiler ve vizyonerlerin” olumlu küresel değişim getirmesine izin vermek olduğunu söyleyen bir hisse kanıtı (PoS) blockchain platformudur. Geçtiğimi yıl GitHub hareketliliğinde zirveye oturan Cardano daha fazla geliştiriciyi ekosistemine dahil etmek istiyor.

Akıllı sözleşme yeteneklerini henüz kısa süre önce kazanan Cardano daha fazla uygulamayla büyümeye ve değerlenmeye devam edebilir. Yazı hazırlandığı sırada ADA 1,15 dolarda bulunuyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar