X

CEEK Coin Nedir, CEEK Coin Alınır mı? CEEK Coin’in Geleceği

Popüler metaverse coin'lerinden biri olan CEEK coin için sıkça sorulan CEEK coin nedir, CEEK coin alınır mı, CEEK coin'in geleceği nasıl gibi birçok merak edilen sorunun yanıtı haberimizde.
19:30
4 Temmuz 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Yeni bir kripto para trendi olan metaverse coin‘lerinin gelişimi ve yükselişi tüm hızıyla devam ediyor. Popüler metaverse coin’lerinden biri olan CEEK coin için sıkça sorulan CEEK coin nedir, CEEK coin alınır mı, CEEK coin’in geleceği nasıl gibi birçok merak edilen sorunun yanıtı haberimizde.

CEEK Coin Nedir?

Kendisini video ve müzik yayıncılığının geleceği olarak gösteren CEEK VR, müzisyenlerin ve içerik oluşturucuların tüm dünyadaki hayranlarına ulaşması için CEEK’in patent ödüllü sanal etkinlik akış platformunu kullanmalarını ve çalışmalarından para kazanmalarını sağlıyor. CEEK VR, müzisyenler ve içerik oluşturucuları için yeni bir tür gelir akışının kilidini açarken, hayranlarına doğrudan ulaşmak ve bu şekilde para kazanmaları için yepyeni bir yol sunuyor.

Metaverse projesi CEEK VR platformunun ERC-20 tabanlı ve madenciliği yapılmayan token’ı CEEK coin, Blockchain’de doğrulanan gerçek zamanlı sanatçı ödemeleri mümkün kılarak, müzik sanatçıları ve içerik oluşturucular için hızlı, verimli ve sorunsuz para kazanımı sağlıyor.

CEEK Coin Alınır mı?

CEEK VR projesi, dünyanın en büyük müzik şirketlerinden Universal Music ile yaptığı işbirliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bu işbirliğiyle birlikte, Bon Jovi, Lady Gaga, U2, Sting, Ziggy Marley ve daha fazlası dahil olmak üzere dünyaca ünlü sanatçıların metaverse ortamında hayranlarıyla buluşturulması hedefleniyor.

Yaptığı çıkışla ve Universal Music işbirliği ile dikkatleri üzerine çeken CEEK VR’ın metaverse konusunda daha büyük adımlar atması ve gelecekte daha fazla şirket ile işbirliği duyurması bekleniyor. Bu da projenin yerel varlığı CEEK coin’in zamanla daha büyük çıkışlar yapabileceği şeklinde yorumlanıyor.

CEEK Coin’in Geleceği

29 Kasım 2021 tarihinde 1,20 dolarla tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi. Bu tarihten bu yana değerinin yüzde 75,55’ini kaybeden CEEK yazım sırasında 0,2926 dolardan işlem görüyor.

Geçmiş fiyat verilerine göre gelecek fiyat tahminleri sağlayıcısı olan Wallet Investor‘a göre, CEEK coin’in fiyatı 1 yıl içinde 0,566 dolara, 5 yıl içinde ise 1,774 dolara kadar çıkacak. Bir diğer fiyat tahmin platformu olan PricePrediction‘ın verilerine göre ise, CEEK coin’in fiyatı bu yıl ortalama 0,20 dolarda olacak. Platformun CEEK coin’de 2023, 2024, 2025, 2026, 2027, 2028, 2029 ve 2030 için ortalama fiyat tahminleri ise sırasıyla şu şekilde; 0,28 dolar, 0,40 dolar, 0,60 dolar, 0,86 dolar, 1,31 dolar, 1,99 dolar, 2,95 dolar ve 4,37 dolar.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar