X

Büyük DOGE İddiası: “Bu Seviyeyi Görmezse YouTube Kanalımı Kapatırım!”

Matt Wallace, Dogecoin (DOGE) yıl sonuna kadar bu seviyelere ulaşmazsa YouTube kanalını kapatacağını dile getirdi.
19:01
16 Haziran 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Popüler Dogecoin (DOGE) influencer’ı ve YouTuber Matt Wallace, meme token üzerine büyük bir iddia ortaya attı ve DOGE yıl sonuna kadar 1 dolara ulaşmazsa YouTube kanalını kapatacağını dile getirdi.

DOGE Üzerine Büyük İddia

Popüler YouTube kanalı Final Stand’ı yöneten ve yalnızca kripto paralar ile ilgili içerik üreten Wallace, 2022 yılı bitmeden popüler meme token’ın fiyatının 1 dolara ulaşacağını iddia ediyor. Eğer Dogecoin yıl sonuna kadar 1 dolara ulaşmazsa Wallace, YouTube kanalını kapatma sözü verdi.

Konuyla ilgili Twitter hesabı üzerinden açıklamada bulunana Wallace, “Dogecoin’in yıl sonuna kadar 1 doları geçeceğinden o kadar eminim ki, geçmezse YouTube kanalımı sileceğim.” sözlerini kullandı.

Bu iddianın ardından yapılan yorumlarda bir Twitter kullanıcısı, Wallace’ın gülünç olduğunu ve DOGE shillediğini, DOGE’nin yılda 8 milyar adet yeni coin piyasaya sürdüğünü ve bu sebeple de değersiz olduğunu ifade etti. Buna ek olarak kullanıcı, DOGE’nin sadece kripto rallisi sırasında adını duyurduğunu ve eninde sonunda karanlıkta kaybolacağını dile getirdi.

Bunlara ek olarak Wallace, Mart 2018’de Dogecoin için YouTube videoları yayınlamaya başladı ve bu dönemde 248.000’den fazla abone ve 36,7 milyon görüntüleme topladı.

DOGE 1 Dolar Olabilir Mi?

Dogecoin, yılı 0.17 dolardan açmasına rağmen şu anda 0.057 dolardan işlem görüyor. Büyük düşüş DOGE’ye özgü olmasa da, memecoin‘in Aralık ayına kadar 1 dolara ulaşması için yaklaşık olarak %1,750 kazanması gerekecek.

Bunlara ek olarak Dogecoin, Wallace’ın tahmininden oldukça uzakta görünse de Dogechain, Dogecoin’in faydasını geliştirmek ve dApp’leri ve DeFi‘yi topluluğa kazandırmak için test ağını başlattı. Ancak yine de DOGE’nin 1 dolarda olma şansı olsa da, kripto piyasasının mevcut durumu göz önüne alındığında bu ihtimal son derece zayıf görünüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar