X

Bu Altcoin Eski Yükseliş Günlerine Döndü: Fiyat Hedefi Neresi?

LINK fiyatı yeniden şahlandı!
23:07
22 Ekim 2020

DeFi çılgınlığı döneminde fiyat yükselişi ile tam anlamıyla rekor kıran Oracle odaklı kripto para projesi Chainlink (LINK), yeniden eski şaşalı günlerine dönmüş gibi görünüyor. Chainlink fiyatı son 24 saat içerisinde %11 yükseliş elde etti ve 12 dolar seviyesinin üstüne çıktı.

Lider kripto para birimi Bitcoin’in son 48 saat içerisinde rekor yükseliş elde etmesine rağmen top 50 içerisindeki en hızlı yükseliş elde eden kripto paranın Chainlink olduğu görülüyor. Chainlink’in bu yükselişinin sebebi ise Ethereum ile ilgili bir duyuru oldu.

Chainlink VRF İle Yükselişe Geçti

Chainlink’in Ethereum ağındaki VRF sistemi kullanıcılara direkt olarak ağ tabanlı doğrulanabilir raslantısallık sağlıyor. Pool Together isimli Ethereum tabanlı uygulama “kayıp olmayan loto oyunu” olarak lanse edilmekte ve Chainlink’in VRF sistemi bunu mümkün kılan en temel teknoloji olarak görülüyor.

Pool Together CEO’su Leighton Cusack  da bunun VRF olmadan mümkün olmadığını vurgulayarak Chainlink‘in önemini vurguladı.

Chainlink fiyatı bunun gibi önemli gelişmelerle 20 dolar seviyesine tekrar çıkma şansı bulabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar