reklamı kapat

Chainlink Yatırımcılarının Beklediği An Geldi

10:53
27 Eylül 2020

Toplam piyasa değerine göre en büyük sekizinci kripto para birimi konumunda olan Chainlink, çok değil birkaç ay önce en büyük beşinci kripto para birimi konumundaydı. 20 dolara kadar yükselen LINK, sadece küresel çapta değil Türkiye içerisinde de inanılmaz bir yatırımcı kitlesine ulaştı.

Ancak bunun devamında gelen 7,50 dolara kadar olan düşüş, yatırımcıların büyük bir kısmının zararına satış yapmasına yol açtı. LINK haftalardır süren aralıksız düşüş sonrasında dün ani bir yükseliş ile 11,20 dolara kadar çıkmayı başardı ve yaşam sinyali verdi.

Chainlink Yeniden Yükseliyor

Peki Chainlink yatırımcıları bu yükselişi tam olarak nasıl yorumlamalı? LINK fiyatı yaşadığı yükseliş sonrasında yeniden 10 dolar seviyesine çekilse de bunun yükselişin bittiği anlamına gelmediği görülüyor. Tecrübeli analist Josh Rager konu hakkında yaptığı açıklamada 10 doların güvenceye alınmasından sonra sıradaki direnç noktasının 11 dolar olacağını belirtti.

Analist, buradan sonra ise LINK yatırımcılarının bir araya geleceğini ve fiyatı 12 dolara kadar götüreceklerini düşünüyor. Yani günlerdir düşüş yaşayan LINK için sonunda beklenen yeniden yükseliş zamanı gelmiş gibi gözüküyor.


Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.