reklamı kapat

BtcTurk Matriks Trader’da

Türkiye’nin ilk kripto para borsası BtcTurk, Matriks ile işbirliğine vardığını açıkladı…
17:00
4 Şubat 2019

Türkiye’nin ilk kripto para alım satım platformu BtcTurk, Matriks ile iş birliği yaptığını resmi bir basın bülteni ile açıkladı. Bu işbirliği sayesinde Matriks Trader’da artık BtcTurk aracılığıyla kripto para alım satım işlemleri yapmak mümkün hale geldi.

BtcTurk ve Matriks

Yapılan açıklamaya göre, Türkiye’nin ilk dünyanın dördüncü kripto para alım satım platformu BtcTurk ve yerli/yabancı finansal piyasalara ait verilerin analiz ve işlem olanakları ile birlikte gerçek zamanlı olarak sunulmasını sağlayan Matriks, Matriks Trader’da buluşuyor.

BtcTurk ve Matriks iş birliği sayesinde kullanıcılar artık BORSA İSTANBUL ve VİOP verilerini takip edebilecek. Bunun yanı sıra borsalarda alım-satım işlemlerinin tek bir platformdan gerçekleştirilebilmesi için tasarlanan, kullanıcı odaklı emir giriş ekranlarına sahip, profesyonel bir finans uygulaması olan Matriks Trader’da artık BtcTurk aracılığıyla kripto para alım satım işlemleri yapmak mümkün. Bunun için Matriks Trader kullanıcılarının, versiyon güncellemesi ile birlikte uygulama içerisinden BtcTurk hesaplarına giriş yapmaları yeteri olacak.

Konuyla ilgili bilgi veren BtcTurk CEO’su Özgür Güneri, Matriks ile yaptıkları bu iş birliğinden duydukları memnuniyeti belirterek şunları dile getirdi:

Dalgalı ve dinamik finans piyasalarında yatırım ve işlem yaparken yatırımcılara önemli avantajlar sağlayan Matriks Trader uygulaması içinde BtcTurk ile kripto para alım satımı da yapılabilecek olmasını yatırımcılar ve finans dünyası için çok kıymetli görüyoruz.  Yatırımcıların piyasalardaki pozisyonlarını çeşitli varlık sınıflarında da alıştıkları kolaylıkla yönetebilmeleri için yaptığımız bu çalışma sonucunda istedikleri portföy kompozisyonlarına daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilecekleri için oldukça heyecanlıyız.

Öte yandan yeni güncelleme ile Matriks Trader kullanıcıları, Matriks Trader içerisinden BtcTurk hesaplarına giriş yaparak kripto para alıp satabilecek. Ayrıca Matriks Trader kullanıcıları, BtcTurk hesaplarına giriş yapmadan da, tahtaları, fiyatları, grafikleri ve emir defterini görebilecek.

Borsa, “Matriks nasıl kullanılır?, Matriks’ten nasıl Bitcoin alınır?” gibi soruların cevaplarını BtcTurk YouTube kanalında yayınlayacağı eğitim ile paylaşacak. Ayrıca takipçiler, Matriks’ten üyelik hediyesi kazanma şansı da elde edecek.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun