X


BNY Mellon Kripto Para Sürecini Hızlandırmak İstiyor! Kriptolar Hakkında Harika Açıklamalar Geldi!

Yaklaşık 2,3 trilyon dolar yöneten BNY Mellon kriptolarla alakalı oldukça olumlu bir adım attı.
23:00
28 Eylül 2021

Amerika’nın en büyük finans kuruluşlarından olan BNY Mellon kripto para faaliyetlerini hızlandırmak için yeni işe alımlar yaptı. The Bank of New York ve Mellon Financial Corporation’un birleşimiyle oluşan şirket 2007 yılından beri faaliyetlerine devam ediyor. Daha önce Pure Digital’in kripto para platformunu destekleyen şirket geleceğe yatırım yapıyor.

Yeni İşe Alımlar

Küresel banka bugün 3 yeni yöneticiyi işe aldığını duyurdu. Dijital varlıklar birimine alınan bu yöneticiler şirketin kripto para konusundaki hedefleri için çalışacak. Hali hazırda BNY Mellon kripto paralarla alakalı çalışmalarına devam ediyor ancak bu süreçleri daha hızlı sonuçlandırmak için yeni personel alımlarını ihmal etmiyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Birçok kurumsal şirket nitelikli kripto para uzmanlarını istihdam etmek için sıraya girdi. Bankalar ve diğer finans kuruluşları ABD’li düzenleyicilerden gelecek haberleri heyecanla bekliyor. Geleneksel finans çevreleri kripto paraların gelecekte daha fazla kabul göreceğini ve bankaların bu alanda hizmet vermek zorunda kalacağını düşünüyor.

BNY Mellon

Şirketin yönetimi altında yaklaşık 2,3 Trilyon dolar bulunuyor. Toplam 35 ülkede hizmet veren banka kripto paraların gelecekte daha fazla yer edineceğini düşünüyor. Bugün yapılan açıklamada da bunu deklare ettiler.

Açıklama şöyle;

“Dünyanın dört bir yanındaki birçok finans kurumu, dijital varlıklarla ilgili tekliflerini ve yatırımlarını entegre etmek ve genişletmek için çalışıyor ya da artık “bekle ve gör” yaklaşımına giremeyeceklerini fark ettiler. Stratejilerini formüle ederken hala dijital varlıkların sunduğu aracısızlaştırmanın faydalarını arıyorlar. Ancak aynı zamanda olgun kurumlardan beklemeye başladıkları risk yönetimi ve güvenli altyapıyı da arıyorlar. Esasen yatırımcılar, dijital varlıklar ve geleneksel varlıklar için mevcut olanla karşılaştırılabilir bir altyapı talep ediyor”.

Yani açıklamalardan da anladığımız üzere şirket bu konuda bir çözüm üretmeye talip, birçok küresel finans şirketi bu alanda ilk olmak istiyor.

Gün içinde yapılan açıklamada kripto para piyasalarının nasıl hızlı şekilde 2 Trilyon dolara ulaştığına da değiniliyor. Bu verilere göre BYN Mellon piyasanın 10 yıl içinde benzer şekilde katlanmasını bekliyor olabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar