X

Blox Coin Nedir?

Blox, saklama hizmeti vermeyen bir ETH2 staking hizmetidir.
10:42
25 Temmuz 2020

Blox, saklama hizmeti vermeyen bir ETH2 staking hizmetidir. Blox’un misyonu, ETH2’nin kullanıcı gizliliğinden ve Ethereum’un merkezsizliğinden ödün vermeden güvenli, basit ve ölçeklenebilir bir platform sunmak. Bunların yanında Blox, işletmeler için kripto yönetimi de sunuyor. Blox, borsalar ve cüzdanlar için otomatik senkronizasyon özelliğinden faydalanılmasına izin veriyor. Ayrıca bakiyeler ve etkinlikler günlük ve anlık olarak kontrol edilebiliyor ve yönetilebiliyor.

Blox, profesyonel kullanıcılardan kurumsal kullanıcılara kadar farklı katmanlarda dört çözüm seviyesi sunuyor ve bu planlar müşterileri için özelleştirilebiliyor. Bununla birlikte Blox’un pro sürümü ücretsiz versiyonu ile de kullanıcılara hizmet veriyor.

CDT Coin Nedir?

CDT coin, Blox platformunun kendi token’ıdır. CDT, Blox’un sunduğu çeşitli özelliklere ve işlevlere erişmek için kullanılıyor. Ayrıca işletmeler için de bir indirim token’ı görevi görüyor. CDT sahipleri, CDT’nin miktarına ve taahhüt süresine bağlı olarak, Blox platformu özelliklerine ve tam potansiyelle kullanıma erişim izni veriyor. Seçilen hizmet katmanından bağımsız olarak CDT sahipleri %50 indirim kazanabiliyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

CDT Coin Blox’un staking hizmetinde de kullanılıyor. Kullanıcı seçtiği plana göre cüzdanında yeteri miktarda CDT bulunduğundan emin olduktan sonra Myetherwallet cüzdanı üzerinden staking işlemi yapabiliyor.

Piyasa hacmi bakımından CoinMarketCap verilerine göre 532. sırada yer alan CDT yazının yayına hazırlandığı sırada 0.0098 dolardan işlem görüyor.

Blox Coin Yorum

2017 yılında kullanıcı ile buluşan Blox coin’in tüm zamanlar rekorunun 5 Ocak 2018’de 0.2867 dolar ile geldiği görülüyor. Her ne kadar şu anda bu rekor seviyenin yaklaşık olarak %82 altında işlem görüyor olsa da yatırımcılar Blox coin’in artışa geçeceğine inanıyor.

Ancak bunun yanında Blox coin’in bir scam olduğunu düşünenler ve bu token’dan uzak durulması gerektiğini ifade edenler de oldu. Blox’un yaklaşık olarak 3 buçuk yıldır hizmet verdiği göz önünde bulundurulduğunda ise bu yorumların çok da gerçeği yansıtmadığı ifade ediliyor.

Bunların yanında bazı yorumlara göre Blox coin’in 1 yıllık grafikleri incelendiğinde çok da iyi bir yatırım aracı olmadığı yorumu yapılıyor. Yine de Blox coin’in piyasa hacminin 6.654.458 dolar ile azımsanmayacak bir seviyede olduğunu hatırlatmak da fayda var.

CDT Coin Yorum

CDT coin’in toplam arzının 1.000.000.000 CDT olduğu ve bunun şu anda 674.579.184 CDT’sinin dolaşımda olduğu görülüyor. CDT’nin arzının sınırlı olması ve bunun hepsinin birden piyasaya sürülmemiş olması kullanıcılar tarafından pozitif bir hamle olarak yorumlanıyor.

Bunların yanında Hashicorp Vault tabanlı açık kaynaklı staking cüzdanı sunması, ETH1 ve Beacon chain node altyapısına sahip olması, performans izleme ve yönetim için gösterge tablosu sunması gibi teknik özelliklerden dolayı da Blox coin’in değerli olduğu ifade ediliyor.

Öte yandan CDT coin, dünya çapında 4 ofiste 30’un üzerinde çalışanı ile endüstrinin gelecekteki altyapısını şekillendirmek isteyen geliştiricilerden ve girişimcilerden oluşuyor. Bu da CDT coin’in gelecek vaat ettiği şeklinde yorumlanıyor.

Blox Coin Nasıl Alınır?

Sunduğu hizmetlerin gelecek vaat ettiği düşünülen CDT coin’i birçok platformun yanı sıra dünyanın en büyük işlem hacmine sahip ve güvenilir borsalarından olan Binance üzerinden de satın alabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar