X

Bloomberg’den Emtia Uzmanı Mike McGlone, Ethereum Fiyat Beklentisinde Hedef Belirledi

Bloomberg uzmanı Mike McGlone, Ethereum'da kaydedilecek rallinin 5.000 doları hedef olarak belirlediğini belirtti.
18:14
27 Ekim 2021

Emtia alanında uzman isim Mike McGlone, Ethereum fiyat beklentisini açıkladı. Başarılı uzman, en büyük altcoin Ethereum’un 5.000 dolar fiyata ulaşabileceğina inanıyor. McGlone, ETH fiyat beklentisini önemli metrikler ile açıkladı.

McGlone, Öngörülerini Paylaştı

Bloomberg uzmanı Mike McGlone, Ethereum‘da kaydedilecek rallinin 5.000 doları hedef olarak belirlediğini belirtti. McGlone, Ethereum’un avantajları nedeniyle önemli derecede diğer kripto paralardan sıyrıldığını belirtti. Twitter üzerinden açıklamasını yapan uzman isim, önemli bir grafikle Ethereum beklentisini paylaştı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Bloomberg’in emtia uzmanı, ikinci en büyük blok zincirinin finans ve paranın dijitalleştirilmesinin merkezinde olduğuna inanıyor. McGlone’a göre ETH’nin daha fazla fiyat artışını gerçekleştireceği temel bu. McGlone, Ethereum‘un 5.000 dolarlık hedefine ulaşacağını iddia etti.

McGlone, Bitcoin‘i ise arzı azalan ancak talebi büyük ölçüde artan emtia olarak tanımladı. Kısa bir Bitcoin yorumunun ardından Ethereum’a dönecek olursak McGlone, “dinlendi ve düzeltme tamamlandı” ifadeleri yer alıyor. Yaklaşık bir hafta önce Ethereum 4.366 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. ATH seviyesi oldukça kısa süre zirvede kalırken düşüş evresine geçiş görüldü. Ethereum, genel piyasa trendi etkisiyle 4.000 dolar seviyesini geri kazanmak adına girişimlerini sürdürüyor.

Ethereum 2.0

Ethereum 2.0’daki ETH toplam değeri 34.3 milyon doları aştı. Glassnode tarafından belirtilen verilere göre Ethereum 2.0’a kilitlenen toplam ETH miktarı 8.539.419’dır ve fiat para birimi cinsinden bu oran 34.337.442.751 dolara denk geliyor. Merkezi kripto para borsalarından Ethereum çıkışları son bir ayın en yüksek seviyesine ulaştı.

Öte yandan Ethereum fiyatı London Hard Fork’un ardından önemli bir yükseliş ile ATH yolculuğuna uzandı. Ethereum 2.0, ağın ölçeklenebilirlik ve işlem ücreti problemlerinin sorunlarını çözmek adına geliştiriliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar