X


Bloktopia (BLOK) Binance Borsasında Listelenebilir! İlk Anlaşma Yapıldı!

Popüler metaverse projesi Bloktopia (BLOK), Binance ile anlaştı. İşte detaylar.
23:15
28 Ocak 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Daha önce ön satış öncesinde duyurduğumuz Bloktopia yakında Binance kripto para borsasında listelenebilir. Binance daha önce platformdan bir metaverse mülkü almış ve adını Bloktopia dünyasına kazımıştı. Son anlaşma BLOK yatırımcılarını heyecanlandırdı.

Bloktopia (BLOK) ve Binance Anlaştı

Bloktopia ADBLOK NFT’lerinin Binance NFT platformu üzerinden anlaşan taraflar yakın zamanda gelebilecek listelemeye dair umutları artırdı. Bloktopia Genesis ADBLOK NFT koleksiyonu 31 Ocak tarihinde Binance NFT platformu üzerinden satışa açılacak. Böylece Bloktopia ekibi yerel tokeninden önce NFT’lerini Binance borsasına sokmuş olacak.

Binance NFT, müjdeli haberi böyle verdi.

Bloktopia (BLOK) Fiyat Yorumları

Hali hazırda sadece 9 borsada işlem gören Bloktopia (BLOK) yeni listeleme haberleriyle ciddi fiyatlamalar yapabilir. Maksimum arzı 200 milyar olan projenin toplam tokenlerinin %4’ü dolaşımda. Uzun vadeli stake ve proje için sağladığı faydalar sebebiyle kilitli miktarın kademeli olarak açılması bekleniyor.

Ekim sonunda metaverse coşkusundan da payını alan fiyat 0,17 dolar seviyelerine kadar yükselmişti. Yazı hazırlandığı sırada ise 0,03032 dolardan alıcı buluyor. Toplam 252 milyon dolar piyasa değeri olan token piyasa değerine göre 259’uncudur.

Fiyat 0,021 desteğini henüz test etmedi şimdilik 0,032 dolar direncini de aşabilmiş değil. Bitcoin’in tutarsız hareketleriyle bu bölgede yaklaşık 1 haftadır sıkışan fiyat direnç bölgesini aşabilirse 0,043 dolara ulaşabilir. ATH noktasından uzanan düşen trendi kıran BLOK olumlu haberlerin desteğiyle yükselme potansiyeli taşıyor. Ancak desteğin kaybedilmesi ve Bitcoin fiyatının negatif görünümünün devamı yatırımcılar için iyi sonuçlar doğurmayacaktır. Dört saatlik grafikte 50 günlük hareketli ortalamalar (0.029486) aşıldı. RSI nötr bölgenin bir miktar üstünde bulunuyor. MACD pozitif.

Uzun vadeli yatırımcılar 0,043 ve 0,061 seviyelerini takip edebilir. Destek için 0,029 ve 0,023 dolar seviyeleri kritik olacaktır. Bu arada projenin kilit açılışlarını da yakından takip etmelisiniz fiyat üzerinde ciddi etkisi olabiliyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar