X


Büyük Projeler Şimdiden Bloktopia Gökdeleninde Yerlerini Alıyor! Bloktopia’da Kimler Var?

Bloktopia (BLOK) bir gökdelen inşa ediyor ve bu gökdelende şimdiden önemli kripto para projelerini yerlerini almış durumda.
17:35
3 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Bloktopia, metaverse evreninde adını duyuran projeler arasında yer alıyor. Metaverse ekosistemi henüz çok yeni ancak muhtemelen pek çok proje çıkacak, bu projelerden bazıları güçlü isimlerin ve güçlü altyapılarının desteği ile ayakta kalırken, birçok projenin de tarihin tozlu sayfalarına gömüldüğünü göreceğiz. Bloktopia, attığı adımlar ile gelecekte de hayatımızda olmayı planladığını gösteriyor.

Bloktopia Gökdeleninde Yerini Alanlar

Bloktopia, metaverse evreninde bir gökdelen inşa ediyor ve kripto sektöründen önemli isimlerin bu gökdelende yer alacağını ifade ediyor. Bloktopia’nın bu hedefi adım adım gerçekleşiyor gibi görünüyor.

Kripto para ekosisteminin önemli isimleri Bloktopia gökdeleninde yerlerini almaya başladılar. Şu anda Bloktopia’da bir ofis sahibi olan önemli projeler ise Travala, Avalanche, Elrond Network, CoinMarketCap ve Kucoin.

Paylaşılan bilgilere göre Bloktopia’da bir ofis sahibi olan ilk proje Travala oldu. Travala bu konuyla ilgili Twitter’dan yaptığı açıklamalarda, Bloktopia’da bir ofis sahibi olmalarını NFT çekilişi ile kutladıklarını duyurmuştu.

Avalanche ise metaverse evrenine girişi, “Avalanche, Bloktopia’da dijital bir alan başlatıyor ve metaverse evrenine giriyor. Bloktopia’da REBLOK adı verilen NFT’ler, kira sözleşmeleri ve tipik varlık takdiri yoluyla gelir elde ediyor.” sözleri ile açıkladı.

CoinMarketCap ve KuCoin

CoinMarketCap’in (CMC) Bloktopia evrenine dahil olması çok ses getirdi. Çünkü CMC’nin sahibi aynı zamanda Binance’in de sahibi olan Changpeng Zhao… Bu sebeple platformun kripto para birimi olan BLOK’un Binance’de listelenme şansının oldukça yüksek olduğu düşünülüyor.

Buna ek olarak BLOK işlemlerini ilk listeleyenlerden olan Kucoin de artık Bloktopia gökdeleninde yer alıyor. Borsa, Bloktopia evreninde bir meta ofis kurduğunu açıkladı ve “Metaverse’de görüşmek üzere” diyerek bu ekosistemde bulunmaktan memnun olduklarını dile getirdi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • emre
    6 ay önce

    bloktopia da Darkshield games tokeni DKS de yerini aldı. blok ile partnerliğini duyurdu

    12