X

Popüler Analiste Göre Ethereum (ETH) Rallisi Henüz Başlamadı

Hyland, Ethereum'dan çılgın derecede bir artış bekliyor.
17:00
3 Kasım 2021

En popüler ikinci kripto para birimi Ethereum, yükseliş trendini korurken 4.500 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Analistler ETH fiyat beklentilerini artırırken zincir içi veri analisti Mathew Hyland, en büyük altcoin hakkında önemli öngörüler paylaştı.

Mathew Hyland’ın Ethereum Öngörüleri

Popüler analist Mathew Hyland’a göre Ethereum rallisi henüz başlamadı. Kripto para piyasası, lider Bitcoin’in artış trendi ile birlikte yukarı yönlü seyrini sürdürüyor. Analistler ve eleştirmenler piyasa hakkında dalgalanma ve derin düşüş beklentilerini dile getirirken mevcut durumda rota yukarıyı işaret ediyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Hyland, Ethereum’dan çılgın derecede bir artış bekliyor. Deneyimli analiste göre ETH, 14.000 doların üzerine ulaşabilir. Popüler isim, Ethereum‘un 2017 yılındaki rallisine atıfta bulunarak benzer bir atılımı işaret etti. ETH 2017 yılı başında 10 dolar seviyelerindeyken 1 yıllık süreçte 1.400 dolara kadar tırmandı. Hyland, bu görünümün tekrarı durumunda fiyatın 14.000 dolara uzanabileceğini açıkladı.

Diğer Analistlerin Ethereum Beklentileri

Fenomen analistin görüşlerine katılan kısmın yanı sıra eleştirilerde bulunanlar oldu. Bazı yorumcular 2013-2014 döngüsüne atıfta bulunarak benzeri bir hareketin olmaması durumunda beklentilerin boşa olduğuna inanıyor. Gelecekte bir Ethereum ETF’i lansmanının fiyatı parabolik harekete sürüklemesi bekleniyor. Bir başka gözlemci ise grafiklerin çok olumlu olduğunu belirterek ETH/USDT çiftinin 6.000 dolar ila 7.000 dolarlık banda ulaşacağını aktardı.

Ethereum fiyatı son 24 saat içerisinde 4.638 dolara yükselerek ATH geliştirdi. ETH‘nin son 24 saatlik işlem hacmi %11 artış kaydetti.

Sonuç olarak birçok analist Ethereum beklentilerini yüksek tutuyor. Ethereum‘un deflasyonist bir yapıya bürünmesi, ağdaki güncelleme ve yükseltmeler fiyatı etkileyen en önemli faktörlerden olurken en büyük problem işlem ücretleri ve ölçeklenebilirlik olarak görünüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar