reklamı kapat

BitTorrent Token Rüzgarı Tüm Hızıyla Esmeye Devam Ediyor

Piyasaya bomba gibi düşen BitTorrent Token (BTT) çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.
20 Şubat 2019
  • Ömer UçarÖmer Uçar

BitTorrent Token (BTT) kripto para piyasasına oldukça ses getiren bir şekilde dahil olmuştu. Tron (TRX) Blockchain’i üzerinde inşa edilen bu yeni token kullanıcılar arasında fazlaca konuşuldu. BTT’nin piyasada bu kadar ses getirmesine gerekçe olarak Binance üzerinde başarılı bir token satışı gerçekleştirmesi ve geniş yankı uyandıran bir airdrop programına konu olması gösterilebilir. Uzun bir süre boyunca devam edecek airdrop programının tüm detaylarına daha önceden yayımladığımız içeriklerden ulaşabilirsiniz.

BitTorrent Çalışmaları Sürüyor

Tron kurucusu Justin Sun BitTorrent Token’in çalışmalarının hız kesmeden devam edeceğini ifade ediyor. Sun konu hakkında yaptığı açıklamalarda BTT hakkındaki gelecek planlarına işaret etti. BTT’ye ilk yatırım yapanların oldukça ciddi oranda kazanç sağladığını vurgulayan ünlü girişimci, bu furyanın devamının geleceğini iddia ediyor.

BTT Hangi Borsalarda?

Binance platformunda token satışı tamamlanan BTT, airdrop programının ilk ayını da başarıyla tamamladı. Kullanıcılar son çalışmaların ve gelişmelerin ardından BTT’yi yalnızca Binance üzerinden satın almayacak. Artık Bitfinex, Bithumb ve KuCoin borsaları da da kullanıcılarına BTT sağlayan platformlar arasında yer alıyor. Justin Sun konu hakkında yaptığı açıklamalarda bu tür listelemelerin devamının geleceğini bildirdi.


Bitfinex’in Twitter hesabı üzerinden yapılan bir paylaşımda BTT’nin listelere dahil olduğu duyuruluyor. Buna göre Bitfinex kullanıcıları BTT/USD işlem çiftinden faydalanabilecek. Ayrıca KuCoin borsası da benzer bir duyuru yaparak BTT işlem çiftleriyle yapılacak işlemlerden üç gün boyunca ücret alınmayacağını ilan etti. Bithumb ise kullanıcılarını 100 milyon BTT’lik airdrop’la yeni altcoin’e teşvik ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.