X


Bitpay’den 2019 Bitcoin Fiyat Tahmini

Bitcoin düşük seviyelerde dolanmaya devam ederken piyasa uzmanları fiyat tahminlerine devam ediyor.
21:00
23 Kasım 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

Bitcoin fiyatı büyük bir düşüş yaşayınca CNBC ve Bloomberg gibi büyük medya kuruluşlarında Bitcoin’in ismi daha fazla zikredilir oldu. Bloomberg’de program yapan Emily Chang Bitpay’den CCO Sonny Singh’i programına davet etti.

Singh 4.500 doların altını gören Bitcoin’in mevcut performansını görmezden gelerek Bitcoin’in “ana akım sıcak gündem maddesi” ve “marka” statüsünü kazandığını belirtti. Bitcoin için bir yön belirlenene kadar gerçek fiyat hareketlerinin görülmeyeceğini ifade eden Singh; Bakkt, Fidelity Digital Asset Services, Blackrock ve Square gibi şirketlerin yaptığı veya yapmayı düşündüğü hamlelerin esas yönü belirleyeceğine işaret etti.

Chang’in Jamie Dimon’ın Bitcoin’in dolandırıcılık olduğu yönünde sözlerini hatırlatması üzerine Singh o konuda Dimon’a katılmadığını, BTC fiyatının düşüp çıkabileceğini ve BTC çekiş gücü kazanmaya devam ettikçe JP Morgan’ın kripto paralara ilgili duymaya başlayabileceğini kaydetti.

Chang konuşmanın devamında sözü, bitmek bilmeyen BTC – altcoin tartışmasına getirdi ve Singh’e altcoin’ler hakkında fikrini sordu. Bitcoin maksimalisti gibi bir tavır sergileyen Singh dünyanın ilk Blockchain ağıyla “diğer her şey” arasında “gece gündüz” farkı olduğu yorumunu yaptı.

Singh Bitcoin’i “400 kiloluk bir goril” olarak niteledi ve dünyanın ilk kripto parasının tüm merkezsiz ağlar içinde en önemli “ağ etkisine” sahip olduğunu not düştü.

Birçok gelişmenin 2019’daki Şükran Gününe kadar tamamlanacağını ve benimsenmenin henüz yeni başladığını hatırlatan Singh, BTC için 15-20 bin doların imkanlar dahilinde olduğunu savunarak sözlerini tamamladı.

Kaynak: ethereumworldnews.com

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • Investoram.Org
    3 sene önce

    Bitcoin odeme firmas? Bitpay CCO’su Sonny Singh 2019 sonunda BTC’nin 20,000 Dolar olmas? konusunda Novogratz’a kat?l?yor. Bu bir defa gerceklestikten sonra Singh’e gore bir daha asla 15,000 dolar?n alt?na inmeyecek.

    21