X


Bitcoinadam.com Logo Yarışma Oylaması Sonuçlandı

17:14
13 Şubat 2016

Oylama Bitiş: 16.02.2016 Saat 22:00 ( Oylama sona ermiştir. Kazanan Logo No: 3 )
Kazanan tasarımcı tasarıma ait (.png / .jpg/ .psd/ ve vektörel) uzantılı görsel dosyasını bize gönderdiğinde ödülü kendisine gönderilecektir.
Tasarımı gerçekleştiren tasarımcı, logonun tüm kullanım haklarını www.bitcoinadam.com sitesine devrettiğini ve başkaca hiçbir hak talep etmeyeceğini yarışmaya katılmış olmakla kabul ve taahhüt eder.
Katılım gösteren ve “emek harcayıp tasarlayarak” aday logo gönderen ve listeye giren ilk 10 tasarımcıya teşekkür etmek adına 0.01 BTC ödül verilecektir.
Başarılar…

Tasarım Gönderenler

yussuf89
Beraturker
lastminer
mhanbostanci
macitkarasoy
creabit
divxlobisi
bitmecoin
danisfirat
syoula
trpiyasa
mmmtr
hakogoytepe

Yarışmaya katılan herkese iyi şanslar…

YARIŞMA KURALLARI:

 1. Oylama 16.02.2016 saat 22:00’de sona erecektir.
 2. Kazanan logo tasarımcısı ve ödeme alacak diğer 9 tasarım sahibi buradan ve BitcoinTalk’ta ilgili başlık altından duyurulacaktır.
 3. Logo tasarımcılarının ismi özellikle paylaşılmamıştır. Burada amaç, tasarımı yapanın değil, sadece tasarımın oylanmasıdır.
 4. Bitcoinadam.com yönetimi, birinci olan logoyu kurumsal logosu olarak kullanma taahhüdü vermez. Son kararı yönetim verecektir.
 5. Mevcut logo da yarışmaya dahil edilmiş olup, mevcut logonun 1. olması durumunda 0,20 BTC’lik ödül 2. olan tasarımcıya verilecektir.
 6. Hiçbir logo ön eleme ile yarışma dışı bırakılmamıştır. Başvuru süresi içinde gönderilen tüm logo tasarımları yarışmaya dahil edilmiştir.

saat1200 (1)

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar
 • Engin
  5 sene önce

  Tebrik ediyoruz kazanan yarışmacıyı 😉 diğer arkadaşlar ”teselli ödülünüz var” kaybettik deyip geçmeyin.

  9