reklamı kapat

Bitcoin SV Nedir?

Bitcoin Cash SV (BCHSV) piyasada işlem görmeye başladı.
19:00
3 Şubat 2020

Bitcoin SV (Satoshi Vision – Satoshi Vizyonu) Satoshi Nakamoto‘nun sözünü kendine şiar ediniyor. Ayrıca Bitcoin Cash’teki ‘iç savaş’ sonucu ortaya çıkan Bitcoin SV, Satoshi Nakamoto’nun (Bitcoin: Eşten Eşe Bir Elektronik Nakit Sistemi) white paper’ını kendine kılavuz ediniyor.

Bitcoin Satoshi Vision (BSV) Nedir?

Bitcoin’in vizyonunu hayata geçirme misyonu kapsamında projenin ismi “Satoshi Vision” veya SV olarak seçildi. Lider BCH madencilik şirketi CoinGeek ve diğer madencilerin isteği üzerine yaratılan kripto para, madenciler için doğrudan BCH uygulama seçimi sağlamayı ve şirketlerin güven içinde uygulama ve web site geliştirmesini amaçlıyor. CoinGeek Mining’in sponsorluğunu yaptığı Bitcoin SV projesi, Craig Wright‘ın sahibi olduğu nChain tarafından geliştirilmeye başladı.

Bitcoin SV Nasıl Çalışır?

Bitcoin SV, Bitcoin’in geleceğini aydınlatacak esas vizyonu geri getiriyor:

– Bitcoin SV daha iyi bir kullanım tecrübesiyle, daha ucuz satıcı masrafıyla ve daha iyi bir güvenlik seviyesiyle dünyadaki her ödeme sisteminin yerine geçebilir.

– Şirketler BSV Blockchain’ini kullanmak için yatırım ve kaynak ayırmada ihtiyaç duydukları stabilite ve ölçeklenme için Bitcoin Cash markasına güvenebilir.

Bitcoin Cash SV’nin piyasaya hızlı bir giriş yaptığını CoinTürk okurlarıyla paylaşmıştık. Bitcoin SV bu yazının hazırlandığı sırada 111 dolardan işlem görüyor. 2,6 milyar dolar piyasa değeri ve 285 milyon dolar günlük hacimle listenin 9. sırasında yer alıyor.

Bitcoin SV Nereden Alınır?

Çok sayıda borsada listelenen Bitcoin Cash SV ile yatırıma başlamak için Binance borsasını kullanabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun