X


Bitcoin SV Listeye Hızlı Girdi, Piyasada Buhran Sürüyor

Bitcoin SV en değerli 8. kripto para oldu.
14:00
27 Kasım 2018
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Kripto para piyasası yeni günde de kırmızı çizgisine devam ediyor. Stellar, Monero, Neo değer kaybederken Bitcoin SV 8. en yüksek piyasa değerli kripto para oldu.

Dün yaşanan kısa süreli yükselişin ardından bugün kripto para piyasası yeniden düşüşte. Toplam piyasa değeri 125 milyar doların altında seyrediyor ve gözünü daha aşağılara dikmiş görünüyor. Hafif bir zıplamayla 4 bin dolara ulaşmaya çalışan BTC güne yeniden kayıpla başladı. Geçtiğimiz 24 saat içinde Bitcoin iki sefer 3650 doları test etti. Haberimizi hazırladığımız sırada BTC fiyatı 3700 dolar ve son 24 saatte %6 değer kaybetmiş görünüyor.

ETH fiyatı ise giderek güçsüzleşiyor ve dünkü ufak kazancının ardından %8 kaybetmiş durumda. En değerli 10 kripto para üzerinde ayıların etkisi devam ediyor ve genellikle kripto paralar %6 ile %9 civarında değer kaybı yaşıyor. Stellar en ağır darbeyi alanlardan bir tanesi ve Monero listeye yeni giren BSV dolayısıyla ilk onun dışında kaldı.

Coinmarketcap listesini güncelledi ve Bitcoin SV’yi listeye dahil etti. Bitcoin  SV’nin piyasa değeri 1,8 milyar dolar olarak belirlendi. Yeni listeleme Bitcoin SV’yi 8. sıraya yerleştirdi, BSV Litecoin ve Cardano’nun üstünde yer aldı. En yüksek piyasa değerine sahip 12 kripto paraya bakıldığında hepsi kırmızı ancak an itibariyle Coincheck haberinin etkisiyle Nem çok sert bir düşüş yaşamıyor. Bunun haricinde Gold Bits Coin dün büyük bir pump yaşadı ve %50 değer kazandı fakat büyük ihtimalle dump yaşayacak. Chainlink %12 ile toparlarken, Ravencoin de %6 değer kazanmış durumda.

Toplam piyasa değeri bugün de dibe doğru gidiyor. Gün içerisinde yaklaşık %7 azaldı ve yaklaşık 121 milyar dolar değerinde. Bitcoin’in hangi noktada tutunabileceği belirsizliğini koruyor.

Kaynak: Newsbtc

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar