Binance’de BAB Token İle USDT Kazanabilirsiniz!

14:21
7 Nisan 2023
Okuma Süresi: 2 Dakika

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası konumunda bulunan Binance yeni bir etkinlik başlattı. BAB token alımının teşvik edildiği bu etkinlikte 20.000 USDT’lik ödül havuzu dikkat çekiyor, etkinliğe katılım detaylarına bu linkten erişebilirsiniz.

Etkinliğin Detayları

Binance’in yapmış olduğu açıklamalara göre, etkinlik dönemi 03.04.2023 17:00 – 18.04.2023 23:59 (UTC) olacak. Yapılan açıklamalarda yeni ve mevcut kullanıcılar için bazı farklı katılım koşullarının olduğu görülüyor. Dolayısıyla halihazırda Binance kullanıcısı olsanız da yeni bir kullanıcı olsanız da yerine getirmeniz gereken bazı şartlar bulunuyor.

20.000 USDT ödül havuzunu paylaşmak için yeni kullanıcıların; kimlik doğrulamalarını (KYC) tamamlaması ve 10 USDT kazanmak için BAB token alması gerekiyor. Buna ek olarak yeni kullanıcıların referans kodları ile davet ettiği kişilerin başarılı bir şekilde BAB token alması durumunda her yeni kullanıcı için 5 USDT kazanılacağı da açıklamalarda yer alıyor. Ayrıca 20.000 USDT ödül havuzunu paylaşmak için mevcut kullanıcıların da kimlik doğrulamalarını (KYC) yapması, “Hemen Kayıt Ol!” butonuna tıklaması ve BAB token alması gerekiyor. Yine mevcut kullanıcılar da kendi referans kodları ile katılım sağlayan her yeni kullanıcı için 5 USDT kazanma şansını yakalıyor.

Etkinliğe bu link üzerinden katılmanız halinde 5 USDT kazanacaksınız.

Önemli Hatırlatmalar

Dünyanın en güvenilir kripto para borsaları arasında yer alan Binance etkinlik ile ilgili bazı önemli hatırlatmaları da kullanıcılar ile paylaşıyor. Yapılan açıklamalara göre bu etkinlik sadece Türk vatandaşları ve CIS bölgesi vatandaşları için geçerli olacak şekilde düzenlendi. Buna ek olarak 20.000 USDT’lik ödül havuzundan pay almaya hak kazananların ödüllerinin 21 iş günü içinde dağıtılacağı da yapılan açıklamalar arasında yer alıyor.

Ayrıca açıklamalara göre referans kodunuz ile davet edeceğiniz kişilerde herhangi bir sınırlama bulunmuyor. Dolayısıyla referans kodları ile pek çok kişiyi Binance’e davet edebilirsiniz. Bir başka önemli nokta ise ödüllerin ilk gelen ilk alır esasına göre yapılacak olması. Yani elinizi çabuk tutmanızda fayda olabilir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI